Main page

gafer.pl tape 24mmx25m yellow fluorescent light UV

(8451984861)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

pastore_pl
rating: 0gafer.pl taśma fluorescencyjna żółta 24 mm x 25 m

Tego jeszcze nie było!

Znacie nasze taśmy gafer.pl? Teraz do zestawu znanych i cenionych taśm materiałowych dodajemy fluorescencyjne! Absolutne must have tego roku!

Taśma fluorescencyjna, tkaninowa o długości 25 m i szerokości 24 mm jaskrawym, żółtym kolorze.

Po ogromnym sukcesie naszych taśm gafer.pl w standardowych kolorach czarnym i białym nadeszła chwila, aby powiększyć ofertę o taśmy fluorescencyjne! Charakteryzują się one tym, że świecą w czarnym świetle (UV), dzięki czemu będą idealne do oznaczania słabo naświetlonych miejsc. Nasza gafa fluo z łatwością urywa się w rękach, a także nie pozostawia śladów kleju na podłożu.

Fluorescencyjna taśma gafer.pl dostępna jest w długości 25 m oraz szerokości 24 mm i aż czterech wyrazistych kolorach: żółtym, zielonym, różowym i pomarańczowym. NA TEJ AUKCJI KUPUJESZ TAŚMĘ W KOLORZE ŻÓŁTYM. POZOSTAŁYCH SZUKAJ NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH.

Jest to niezbędny produkt w każdej szepji. Sprawdź już dziś!

WAŻNE! Czym się różnią taśmy fluorescencyjna i fotoluminescencyjna?

Spotykamy się czasami z problemem, że nie są rozróżniane te dwa pojęcia. Chcąc uniknąć nieporozumień przy wyborze naszych taśm - rozwiewamy wszelkie wątpliwości:

Taśma fotoluminescencyjna (inny dostępny w naszym sklepie produkt!) emanuje światłem, gdy pochłonie energię ze światła widzialnego, ultrafioletu i podczerwieni. Natomiast fluorescencyjna (ten produkt!) tylko w świetle ultrafioletowym. Co to oznacza? To, że taśma fotoluminescencyjna będzie świecić w nocy, gdy wcześniej naświetlimy ją zwykłą żarówką. Do tego, by w ciemnym pomieszczeniu widać było tę fluorescencyjną, niezbędne jest oddziaływanie na nią w tym miejscu lampy UV.

Dlatego wybierając taśmę fluorescencyjną, pamiętaj, że do stosowania jej jako odblaskowego oznaczenia w całkowitej ciemności potrzebujesz światła ultrafioletowego!

Taśmy typu gafer łatwo urywają się w rękach; nie zostawiają kleju na podłożu ani sprzęcie. Głównie wykorzystywane są w pracy na scenie do krótkotrwałego mocowania nagłośnienia, oświetlenia, okablowania, łączenia elementów scenografii, oznaczania miejsc rozstawienia sprzętu, itp.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement