Main page

THERE WAS A DOG 2 [DVD]

(9004304197)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

drake2
rating: 0Był sobie pies 2 [DVD]

A Dog's Journey

Kraj: Chiny, USA, Indie, Hong Kong

Rok produkcji: 2019

Reżyseria: Gail Mancuso

Scenariusz: Wallace Wolodarsky, Maya Forbes, W. Bruce Cameron, Cathryn Michon

Muzyka: Mark Isham

Obsada: Dennis Quaid, Conrad Coates, Josh Gad, Marg Helgenberger, Johnny Galecki, Scott Gibson, Arlene Duncan, Betty Gilpin, Nancy Sorel, Kathryn Prescott, Jake Manley, Abby Ryder Fortson, Daniela Barbosa, Jim Kirby, Victoria Sanchez, Kevin Claydon, Ian Chen, Reena Shah, Angela Narth, ...

Opis

Kontynuacja kinowego hitu, który w Polsce zachwycił prawie 650 tysięcy widzów w każdym wieku!

Reżyserka najsłynniejszych seriali w historii telewizji przedstawia nie tylko najzabawniejszy, ale najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film roku dla widza w każdym wieku.

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką - CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Stan produktu

Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)

Dział: DVD

Kategoria wiekowa (MPAA): PG

Czas trwania: 108 min.

Dodatki:

  • bezpośredni dostęp do scen
  • menu interaktywne

Napisy: polskie

Dźwięk:

  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 5.1 angielski

Polska wersja: lektor, napisy

Obraz: 16:9

Region DVD: 2

Opakowanie: keep case

Liczba nośników: [1xDVD]

EAN: 5907561153334

SKU: 769279

2020 © poleur.com·Main page·User Agreement