Main page

OH, HAY FEVER, STANDARD NASAL ASPIRATOR VACUUM CLEANER

(5706815493)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

HubiWorld
rating: 0Aspirator katarek

+ 2 końcówki wymienne

+ szczoteczka

 • Wyrób medyczny.
 • To prosty w użyciu aspirator kataru do podłączenia do domowego odkurzacza o mocy 800-1500W.
 • Jest o wiele bardziej skuteczny niż ustny aspirator czy gruszki.
 • Umożliwia skuteczne i szybkie pozbycie się wydzieliny z noska dziecka, już od pierwszego dnia życia.
 • Ergonomiczny kształt wpływa na zwiększenie komfortu podczas użytkowania.
 • Długi wężyk gwarantuje swobodę ruchów.
 • Wymiary: 195 x 101 x 40 mm (pudełko)

KATAREK to aspirator podłączany do odkurzacza, usuwający wydzielinę z noska niemowląt i małych dzieci, chroniący je przed niebezpiecznymi powikłaniami kataru.

Niezawodny przyjaciel mamy i dziecka!

Aspirator KATAREK to produkt stworzony po to, aby pomóc zatroskanym rodzicom w pozbyciu się problemu kataru u dziecka i może być stosowany już od 1 dnia życia malca!

KATAREK stanowi skuteczne rozwiązanie uciążliwego problemu, jakim dla małego dziecka jest katar. Dzięki KATARKOWI nie musisz się już martwić, gdy wydzielina utrudnia Twojemu maluszkowi oddychanie.

Wystarczy kilka sekund, by w bezpieczny sposób oczyścić nosek i zatoki!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skopiuj link:

 • https://youtu.be/Is6Py45xFFM
 • https://youtu.be/HXYjeA2tH3s
 • https://youtu.be/4Fh0y7EXqQw
 • https://youtu.be/w0rXtexmBzw
 • https://youtu.be/1qUU6qQY2mE

Co go wyróżnia?

Działa on po podłączeniu do domowego odkurzacza o mocy 800–1500 W, którego zredukowana, jednostajna siła ssąca sprawia, iż jest on znacznie skuteczniejszy aniżeli ustne aspiratory, nie wspominając już o tradycyjnych gruszkach.

Oznacza to, że:

dzięki KATARKOWI szybciej pozbędziesz się wydzieliny z noska malca, przynosząc mu natychmiastową ulgę.

Bezpieczne rozwiązanie 

Mocny odkurzacz i delikatny organizm dziecka? To może wzbudzać pewne obawy. W przypadku KATARKA możesz mieć jednak pewność, że używając go wraz z odkurzaczem o mocy do 1800 W, taki zestaw nie zagrozi zdrowiu Twojego dziecka. Dzięki unikalnym kształtom poszczególnych elementów aspiratora, siła ssania zostaje odpowiednio zmniejszona. W efekcie wysoka skuteczność odciągania zostaje uzyskana w sposób bezpieczny dla maluszka.

Z zaufaniem rodziców 

Rodzice, którzy już skorzystali z KATARKA zgodnie potwierdzają – KATAREK to obecnie najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku, które pozwala w bezpieczny sposób usunąć wydzielinę z noska malucha. Nie bez powodu KATAREK zwyciężył w teście aspiratorów miesięcznika Mamo, To Ja, a także wygrał plebiscyt magazynu Super Mama w Wielkim Mieście.

Cały aspirator jest przeźroczysty, co ułatwia analizę odciąganej wydzieliny (wodnista i bezbarwna – katar alergiczny, gęsta żółta lub zielona – katar wirusowy lub bakteryjny). Aspiratora KATAREK nie trzeba wyparzać, czy też działać na niego innymi czynnikami dezynfekującymi. Wystarczy dokładne umycie z użyciem załączonej szczoteczki, bezpośrednio po odciągnięciu wydzieliny.

Jest on przebadany klinicznie, również pod kątem mikrobiologicznym, a podczas badań dowiedziono, iż dokładne każdorazowe umycie aspiratora pod ciepłą wodą, zabija wszelkie bakterie oraz drobnoustroje, a aspirator staje się całkowicie higieniczny oraz bezpieczny dla zdrowia jego użytkowników.

Zestaw zawiera:

 • aspirator z jednolitą nierozkręcaną komorą redukcyjną;
 • dwie wymienne końcówki;
 • szczoteczkę do czyszczenia.

Oswój dziecko z KATARKIEM

Jeżeli pierwszy raz używacie Państwo aspiratora KATAREK, dobrze jest dać dziecku najpierw pobawić się "na sucho" i opowiedzieć do czego służy KATAREK, jak działa i dlaczego jest taki ważny.

Nawilż nosek

Przed zabiegiem warto zakroplić nosek solą fizjologiczną i dopiero po chwili odciągnąć katar. Sól rozrzedzi wydzielinę i ułatwi jej odciąganie. Na koniec dobrze jest jeszcze raz nawilżyć nosek. 

Zamień proces odciągania w zabawę

Podłącz odciągacz do odkurzacza i zademonstruj na rączce lub nóżce, że to tylko delikatne muśnięcia powietrza. Można przyłożyć do swojego noska lub użyć rekwizytów (misia, lalę) i udawać, że to np. łaskocze.

Uzupełniaj organizm dziecka w płyny

Dawaj dziecku do picia dużo płynów, także nocą! Oddychanie przez usta bardzo wysusza śluzówkę jamy ustnej oraz język.

Napar z ziółek dla starszych dzieci 

Starszym dzieciom można przygotować do picia napar z ziółek, np. rumianku.

Zapewnienie bezpiecznego snu

Na noc posmaruj klatkę piersiową maścią inhalacyjno-rozgrzewającą. Możesz wlać też parę kropli olejku eterycznego do kąpieli lub skropić pościel.  UWAGA! zdarzają się dzieci uczulone na mentol lub inne składniki zawarte w tego typu preparatach, dlatego należy używać je ostrożnie, zgodnie z zaleceniami na ulotce.

Przy postępie choroby niezbędna konsultacja lekarska 

Choć stosowanie KATARKA niejednokrotnie zapobiega powstawaniu choroby i może być stosowany na własną rękę, nie wolno bagatelizować długotrwałego kataru, zwłaszcza gdy choroba postępuje. Wówczas konsultacja lekarska jest niezbędna.

Na innych naszych aukcjach możesz dokupić niezbędne akcesoria oraz części zamienne do aspiratora, takie jak:- końcówkę do aspiratora Katarek- szczoteczkę skręcaną do aspiratora z plastikową rączką

Na naszych aukcjach kupujesz w 100% oryginalne i fabrycznie zapakowane produkty firmy KATAREK.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement