Main page

Yerba Mate PAJARITO MENTA LEMON FRUIT 500G 0.5 kg

(7636055915)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

MateMundo_PL
rating: 0Zestaw startowy yerba mate Pajarito Menta Limon 0,5kg + Guarani Menta Limon 50g

Mówi się, że yerba mate jest jak wino. Mnogość marek i gatunków imponuje, a każdy z nich oferuje nieco inne wrażenia dla podniebienia. Jak zatem wybrać idealny produkt dla siebie? Odpowiedź jest prosta: poprzez samodzielną degustację! Właśnie dlatego do Pajarito Menta Limon dołączyliśmy jedną próbkę 50g GUARANI Menta Limon.

Pajarito Menta Limon:

Pajarito Menta Limon to świetne połączenie mięty z cytryną. Paragwajska yerba mate swoim smakiem potrafi orzeźwić i pobudzić każdego. Połączenie ziół i owoców to typowa mieszanka ostrokrzewu paragwajskiego. W takich mieszankach chodzi przede wszystkim o orzeźwienie, dlatego polecamy spróbować jej podczas upałów w terere (yerba mate na zimno). W tradycyjnym zalaniu zachwyci miłośników mieszanek smakowych.

Próbka Guarani Menta Limon 50g

Produkt renomowanej firmy EBSA, producenta yerba mate Selecta. Gorące południowoamerykańskie słońce w klasycznej yerba mate oraz miętowo-cytrynowe orzeźwienie? Możesz mieć to wszystko w jednej paczce. Guarani Menta Limon to jedna z ciekawszych kompozycji w swojej kategorii. Dobra na ciepło, dobra do terere. Prawdziwe słoneczne orzeźwienie czeka na Ciebie, byś je spróbował.

Tym razem w składzie oprócz tradycyjnej elaborady Guarani mamy olejek miętowy i olejek cytrynowy. Wizualnie więc nie różni się ona od klasycznej wersji. Mocno wysuszone listki, patyczki, sporo pyłu. Odważnie, konkretnie, naturalnie, dla prawdziwych smakoszy. Olejki jednak „nie próżnują”. Od razu ujawniają się w aromacie zaraz po otwarciu paczki i wsypaniu suszu do matero.

W aromatach wyczuwamy prawdziwe esencje, w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie ma tutaj mowy o dowolności. W olejkach udało się uzyskać to, co najlepsze w mięcie i w cytrynie, zarówno w kwestii aromatycznej jak i smakowej. Osobne perfekcyjne całości dodane do starannie i dokładnie przetworzonego ostrokrzewu paragwajskiego uwalniają niesamowity orzeźwiający zapach. Długi czas zastanawiało mnie, jak uda się połączyć tak długo dojrzewającą mate z miętą i z cytryną. Udało się ze świetnym efektem.

2020 © poleur.com·Main page·User Agreement