Main page

YACHT CHARTER MOTOR MAZUR HP 200 KM !!!

(7995864391)
End Thu Sep 26 2019 12:08:51 GMT+0000 (UTC)

autorezerwacje
rating: 0O Jachcie

JACHT MOTOROWY GALIA 670 MC SLNIK 3,3 l MOC 200KM GALIA 670 MC to motorówka typu camping-cruiser, idealna łódź wakacyjna i jednocześnie szybki jacht motorowy.W jachcie może MIESZKAĆ komfortowo nawet 4-5 osób, gdyż jest duza koja dziobowa, nieco mniejsza koja rufowa, oraz ze stolika w saloniku można zrobić wygodne łóżko. Oczywiście WC bezobsługowe, kuchenka gazowa, zlew i lodówka oraz pełne wyposażenie kambuza, pozwoli nie wychodzić na brzeg przez kilka dni.

PRĘDKOŚĆ, jeżeli znudzi Ci się pływanie z ekonomiczną prędkością spacerową to możesz przesunąć manetkę i rozpędzić łódź do 40 węzłów (około 70 km/h) i scigać się z motorówkami.

EKONOMIA... TO DZIŚ BARDZO WAŻNE, dlatego zwróćcie uwagę przy czarterowaniu jachtów motorowych na zużycie paliwa, nie każdy zdaje sobie sprawę że jachty spalają gigantyczne ilości paliwa. Amerykańskie jednostki o podobnej wielkości do GALI 670 MC potrafią spalić nawet do 80 litrów paliwa na godzinę. Jacht GALIA napędza najnowocześniejszy zaburtowy silnik YAMAHY, w którym położono największy nacisk na zużycie paliwa i w odróżnieniu do silników amerykańskich gdzie nikt się nie liczy z dużym zużyciem paliwa (paliwo w USA jest kilka razy tańsze) YAMAHA jest nie porównywalnie ekonomiczniejsza.

GALIA 670MC dzięki też wyjątkowej i dopracowanej konstrukcji głębokiego "V" zużywa przy prędkości spacerowej tylko 3-8 litrów benzyny na godzinę, a przy ekonomicznym ślizgu (około 50- 55 km/h) schodzi poniżej 40 litrów na godzinę.

LAPTOP na Jachcie, to żaden problem bo typowe gniazdka 230V działają również podczas rejsu

ZGUBIŁEŚ SIĘ..., duża dotykowa nawigacja z dokładną mapą doprowadzi Cie do portu, do dyspozycji również radio VHF

Telewizor LED 22" działa w porcie jaki podczas rejsu, a profesjonalna antena DVBT zapewnia nieprzerywany obraz w rozdzielczości HD.

WIĘCEJ ŚWIATŁA..., nawet dużo większe jednostki mają we wnętrzu ciemno i ponuro, natomiast GALIA jest dokoła oszklona co pozwala wspaniale operować słońcu i we wnętrzu jest równie słonecznie jak na dworze, dodatkowym doświetleniem jest otwierany wielki szyberdach

DESZCZOWO I WIETRZNIE DLATEGO DWIE STERÓWKI, jak wiadomo pogoda zawsze nas zaskakuje, jednego dnia jest gorąco i sterować jachtem jest najprzyjemniej z pokładu zewnętrznego, tak drugiego dnia pada i mocno wieje, dlatego druga sterówka rozwiązuje ten problem... Czy nie przyjemnie jest prowadzić jacht z gorącą kawą w ręku w cichej i ciepłej sterówce wewnętrznej i zerkać z podziwem jak inni w płaszczach przeciwdeszczowych trzymając się kurczowo poręczy aby wiatr ich nie zwiał z pokładu próbują też skorzystać z wakacji...

ZIMNE NOCE, nawet w lipcu temperatura w nocy może spaść poniżej 10oC, natomiast temperaturę na poziomie 25oC w jachcie zapewni automatyczne bezpieczne ogrzewanie typu WeBasto.

MINIMALNE ZANURZENIE, urokliwe dzikie zakątki do których trzeba zajrzeć zatrzymać się, wyjść na brzeg, jednostki z silnikiem stacjonarnym nie pozwolą Wam na to, nie ryzykujecie uszkodzeniem śruby napędowej silnika gdyż w GALI 670 MC zamontowano silnik zaburtowy co pozwala na elektryczne go podniesienie do wysokości lustra wody.

KONTAKT - REZERWACJE:

PORT MACIERZYSTY "SZTYNORT" - Węgorzewo Mazury

kom. 517 517 513 (godz 7:30 - 22:00 )

sms: 517 517 513 (24 h)

info@autorezerwacje.pl

(odpowiadamy na e-maile na bieżąco w godzinach 7:00-21:00)

Cena w allegro to cena wynajmu brutto za dobę przy założeniu 3 dób w dni od poniedziałku  do czwartku z wykluczeniem świat i długich weekendów

Cena za weekend 2397 zł brutto 3 pełne dni (piątek - sobota - niedziela)

Cena za dwa dni w tygodniu 1398 zł brutto

Cena za dwa dni w weekend 1798 zł brutto

Cena za jeden dzień 999 zł.

Inne kalkulacje terminów ustalamy mailowo lub telefonicznie.

Wystawiamy faktury VAT 23% (czarter moze słuszyć jako koszt w firmie)

UWAGA!! pomagamy w uzyskaniu uprawnień (Patentu Sternika Motorowodnego)

PROMOCJE NA TERMINY:

Dostępność:  od 28 lipca 2019

Zapraszamy do rezerwacji i wyceny tel. 517 517 513

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement