Main page

Wycinanie laserem, grawerowanie laserem Warszawa

(8201994066)
End Sun Jun 23 2019 06:11:09 GMT+0000 (UTC)

LD-Print-Reklama
rating: 0Przedmiot Sprzedaży

Aukcja dotyczy wykonania usługi cięcia/wycinania laserowego dowolnego kształtu z PLEXI według indywidualnego zamówienia. Podana cena jest przykładowa, dokładną wycenę przeprowadzamy gdy poznamy szczegóły dotyczące projektu. Zapytania proszę kierować na adres:

aukcje@ldprint.pl

  • wycięcie dowolnego kształtu o wysokości 10cm z plexi 
  • grubość plexi 3mm
  • gwarancja wysokiej jakości cięcia
  • pole robocze plotera: 90cm x 60cm

PROJEKT

Przyjmujemy projekty zapisane w grafice wektorowej z czcionkami zamienionymi na krzywe (pliki: cdr, pdf, eps itp.). Jeżeli posiadasz logo lub napis w innym rozszerzeniu, to również możesz przesyłać projekty do wyceny. Proste projekty przekształcamy bezpłatnie.

Jeżeli zastanawiasz się nas doborem materiału, sposobie przygotowania projektu, lub nigdy wcześniej nie korzystałeś z podobnych usług, zawsze chętnie służymy doradztwem oraz pomocą.

NASZE REALIZACJE

  KONTAKT

  

                    LDPrint

                      email : aukcje@ldprint.pl

                      tel : +48 503 855 025

                      ul. Ostrobramska 73

                      04-175 Warszawa

                      www.ldprint.pl

                      NIP: 5321935079

KILKA SŁÓW O NAS

Już od wielu lat zajmujemy się wspieraniem przedsiębiorstw, tworząc wysokiej jakości materiały marketingowe. Nasz zespół to młodzi, zdolni i pracowici ludzie z nieszablonowym podejściem do swojej pracy. Lubimy wyzwania oraz pracę nad unikatowymi projektami. Dzięki doświadczeniu oraz pełnemu zaangażowaniu, tworzymy efektowną  a zarazem efektywną identyfikację wizualną. Naszą siłą jest umiejętność tworzenia skutecznych reklam, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również generują zyski. Podchodzimy profesjonalnie do każdego klienta, uwzględniając jego indywidualne potrzeby i oczekiwania.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement