Main page

Was żyłkowy Gustav Becker - 140 cm

(8182055797)
End Tue Jun 18 2019 19:00:00 GMT+0000 (UTC)

sprzedane57
rating: 0Witam

Mam do sprzedania zegar wiszący w dużej, bogato zdobionej szafie eklektycznej. Całość zachowana w nienagannym stanie z pewnością będzie się dobrze prezentowała we wnętrzu i to zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym.

Mechanizm o napędzie grawitacyjnym, sprawny, wybija pełne godziny oraz wpół do na gongu strunowym co daje przyjemny dźwięk dla ucha. Na mechanizmie widnieje sygnatura znanej i bardzo poszukiwanej fabryki zegarów Gustav Becker

Zegar jest sprawny, kluczyk do nakręcania w komplecie.

Stan jak na foto

Wymiary:  140 x 50 cm.

Braki/ lub zdiagnozowane wady :

Stan dobry: przedmiot zachowany w stanie dobrym -, posiada ślady użytkowania,

W razie pytań proszę pisać.

UWAGA

  • Aukcja z licytacją, proszę o przemyślane składanie ofert. W razie pytań bądź wątpliwości proszę pisać przed zakończeniem aukcji - odpowiem, doślę dodatkowe zdjęcia. W innym wypadku wszelkie zwroty czy reklamacje nie będą uwzględniane.
  • Z uwagi na gabaryty i możliwość uszkodzenia, brak możliwości wysyłki - dotyczy to zegarów stojący, kominków w kamieniu oraz innych dużych gabarytowo. Jeżeli w aukcji zostały podane koszty wysyłki - oznacza to, iż przedmiot zostanie wysłany.
  • W przypadku podanych różnych kosztów: ten tańszy jest bez opcji ostrożnie szkło. Mimo to wszystkie wysyłane przedmioty są starannie zapakowane.
  • Istniej możliwość odbioru przedmiotu w Łodzi bądź mogę zapewnić transport na terenie kraju.
2019 © poleur.com·Main page·User Agreement