Main page

WOMEN OF THE MAFIA 2 (DVD)

(8262654002)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

dvdmaxpl
rating: 0Kobiety mafii 2 (booklet) [DVD]

Women of Mafia 2

Kraj: Polska

Rok produkcji: 2019

Reżyseria: Patryk Vega

Scenariusz: Patryk Vega, Olaf Olszewski

Muzyka: Lukasz Targosz

Obsada: Janusz Chabior, Piotr Adamczyk, Krzysztof Czeczot, Olga Boladz, Aleksandra Poplawska, Marcin Stec, Zbigniew Kozlowski, Monika Ambroziak, Andrzej Baranowski, Agnieszka Dygant, Michal Wlodarczyk, Norbert Kaczorowski, Tomasz Domagala, Rafal Sadowski, Krzysztof Ogonek, Ewelina Serafin, Kasia Warnke, Radoslaw Garncarek, Jan Kochanowski, ...

Opis

Przemyt narkotyków, porwania i zabójstwa, kradzież luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli - wszystko to w kontynuacji jednego z najbardziej kasowych hitów!

"Kobiety mafii 2" w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największego przemytu w dziejach kraju - tony kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie Mata (Piotr Adamczyk) - mafioso, który od dawna pragnie umocnić się swą pozycję w półświatku. W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Wystarczy jednak "chwila?, by z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką". Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa zaś burzliwy romans z Amirem - bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w akcji z udziałem GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan?

Stan produktu

Produkt ORYGINALNY. Płyta zupełnie NOWA. (w przypadku konieczności zabezpieczenia dysku przed wypadnięciem folia fabryczna zostaje zmieniona)

Dział: DVD

Kategoria wiekowa (MPAA): R

Czas trwania: 132 min.

Dodatki:

  • bezpośredni dostęp do scen
  • menu interaktywne

Napisy: angielskie

Dźwięk:

  • Dolby Digital 5.1 polski
  • Dolby Digital 2.0 polski

Polska wersja: polska produkcja

Obraz: 16:9 / 2,39:1 anamorficzny

Region DVD: 2

Standard video: PAL

Opakowanie: booklet

Liczba nośników: [1xDVD]

EAN: 9788366126305

SKU: 764636

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement