Main page

WIRELESS MICROPHONE KARAOKE BLUETOOTH SPEAKER

(7615548635)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

xiaomi_pl
rating: 0BEZPRZEWODOWY MIKROFON KARAOKE BLUETOOTH

Rewelacyjny, bezprzewodowy mikrofon, który świetnie sprawdzi się podczas karaoke, zabawy z przyjaciółmi czy dziećmi. Lekki i trwały łatwy do przenoszenia. Urządzenie posiada również wbudowany moduł bluetooth więc można korzystać z niego bezprzewodowo (lub np. podłączyć do telefonu poprzez dołączony do zestawu kabel USB-Micro USB). Urządzenie posiada czuły mikrofon z redukcją szumów, 2 głośniki zapewniające odpowiedni dźwięk i wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów o połyskliwej powierzchni.

Bezprzewodowy mikrofon bluetooth pozwala na połączenie się ze smartfonami, tabletami lub telewizorami SMART TV z systemem operacyjnym Android i odtwarzanie muzyki przez wbudowany głośnik, nakładając jednocześnie nasz śpiew odbierany przez mikrofon.

JAK DZIAŁA MIKROFON:

Mikrofon łączymy za pomocą bluetooth z telefonem, tabletem, telewizorem SMART, posiadającym system operacyjny ANDROID lub IOS.

Po podłączeniu mikrofonu uruchomiona muzyka będzie odtwarzana na wbudowanym głośniku w mikrofonie w klasyczny sposób jak w głośnikach bezprzewodowych.

Następnie uruchamiamy odtwarzacz muzyki lub program do Karaoke lub kanał Youtube i puszczamy wybrany kawałek muzyki.

W tym momencie dźwięk odtwarzany jest na dwóch wbudowanych głośnikach, a na ekranie telefonu, tabletu lub telewizora widzimy tekst który należy śpiewać.

Następnie śpiewamy do mikrofonu a nasz głos będzie nakładany na muzykę i wszystko razem będzie się wydobywać z wbudowanych głośników.

W czasie śpiewu możemy regulować siłę głosu, głośność podkładu muzycznego, siłę basów, sopranów oraz możemy nałożyć efekt echo, uzyskując efekt dźwięku jak prawdziwy DJ w klubie.

SPECYFIKACJA:

- Przyciski sterowania odtwarzaczem: Tak

- Ilość głośników: Dwa

- Funkcja samodzielnego głośnika: Tak

- Pasmo częstotliwości: 100Hz - 10kHz

- Regulacja parametrów dźwięku: Bass, Sopran, Echo

- Wbudowany akumulator: 2600 mAh Li-ion

- Czas pracy baterii: 6-8 h

- Ładowanie: z portu USB lub ładowarką sieciową

- Napięcie ładowania: DC 5V

- Regulacja głośności dźwięku z mikrofonu oraz podkładu muzycznego

- Wymiary: 240 x 75 x 75 mm

- Łączność z telefonem: Bluetooth 4.1

- Kolory wysyłamy losowo ( niebieski, czarny, złoty, srebrny, różowy)

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement