Main page

WINX CLUB MAGICAL ^^ BLU-RAY 3D + RU for free

(7758514407)
End Sun Jan 13 2019 13:31:33 GMT+0000 (UTC)

barbarita79000
rating: 0Winx club magiczna przygoda 3D

Opis samego filmu:

Podczas gdy Bloom - była członkini klubu Winx - zmaga się z trudnymi obowiązkami  księżniczki krainy Domino, pałające żądzą zemsty wiedźmy planują zniszczenie mitycznego drzewa życia, które utrzymuje w równowadze siły dobrej i złej magii. Czarodziejka Smoczego Płomienia obawia się, że nie podoła roli władczyni Heraklionu i żony przystojnego Skya. Z pomocą oddanych przyjaciółek - Flory, Stelli, Musy, Tecny, Layli i Roxy - rzuci jednak wyzwanie podstępnym siłom zła i nauczy się, jak zostać prawdziwą królową i zdobyć zaufanie poddanych.

Kategoria płyty:

7

Kategorie płyt używanych

7 - płyta idealna bez żadnych rysek

6 - płyta posiada kilka drobnych rysek

5 - płyta posiada troszkę więcej, ale nie za dużo drobnych rysek

Film oryginalny bez polskiej wersji językowej, nie ma napisów i lektora,  ale film ten nigdy nie został wydany w Polsce w wersji 3D, więc nie ma żadnej fizycznej możliwości kupienia go w jakimkolwiek sklepie na całym świecie w wersji 3D z polską wersją językową.

plus wyjątkowy GRATIS - PREZENT ( widoczny na zdjęciu obok)

przy zakupie tego oryginalnego filmu dokładam zupełnie za darmo płytę blu-ray z  wersją filmu 3D na której jest polska wersja jezykowa (dubbing polski ), która nie jest przedmiotem sprzedaży tylko gratisem.

Na pozostałych moich aukcjach dużo innych filmów BLU-RAY 3D, które nie zostały u nas w Polsce wydane przez dystrybutora w wersji 3D, a także istnieje możliwość sprowadzenia innych hitów w wersji BLU-RAY 3D z zagranicy i wystawienie takiej samej aukcji na allegro ( lektor polski i napisy ) , np. Transformers 5 Ostatni rycerz, Terminator 2, Valerian i miasto tysiąca planet , Ghost in the shell, Blader Runner 2049, Top Gun i wiele wiele, wiele innych. Prywatnie posiadam prawie 400 filmów BLU-RAY 3D, gdzie w Polsce zostało wydanych ok 250 szt.

W allegro posiadam aktualnie kilkanaście tysięcy aukcji z filmami dvd i jeżeli szukasz innego filmu lub filmu z wybranym aktorem to proszę wpisz w wyszukiwarce allegro na każdym z moich kont którąś z opcji:

  • tytuł filmu
  • nazwisko aktora lub reżysera
  • rok wydania filmu na dvd
  • kino z danego kraju np. kino francuskie, kino niemieckie, kino hiszpańskie, kino azjatyckie czy kino polskie i wiele innych.

W allegro posiadam łącznie cztery konta:

barbarita79, barbarita790, barbarita7900, barbarita79000

Wystarczy tylko w wyszukiwarce allegro wpisać nazwę mojego konta i ustawić wyszukiwanie po użytkownikach.

Zakupy z tych kont możemy zliczyć do wspólnej przesyłki, której łączny koszt określony jest w zakładce dostawa i płatność.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement