Main page

The little MERMAID 1+ 2 + 3 COLLECTION - Disney [3 DVD]

(9375536238)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

krzycho322
rating: 0Kolekcja 3 filmów DVD

Mała syrenka

Mała syrenka 2: Powrót do morza,

Mała syrenka 3 : Dzieciństwo Ariel

  • Czas: 79 min.+72 min.+74 min.
  • Wydanie: 2 płytowe
  • Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski dubbing DD 5.1 angielski
  • Napisy: polskie, angielskie
  • Obraz: 2.35:1
  • Region: 2
  • Dodatki:

Opis:.

"Mała Syrenka"

Niezależna księżniczka Ariel marzy o tym, by odrzucić ogon i stać się częścią świata ludzi. W końcu zawiera pakt z podstępną wiedźmą Urszulą, która wprawdzie przemienia syrenkę w człowieka, ale w zastaw zabiera jej najcenniejszy skarb – przepiękny głos. Ariel będzie potrzebowała dużo odwagi, determinacji oraz pomocy wiernych przyjaciół – Sebastiana i Florka – aby poradzić sobie w nowych okolicznościach i uporządkować sprawy w obu światach.

"Mała Syrenka - Powrót do morza"

Chociaż Ariel od lat wmawia swojej córeczce, że Atlantyka to tylko stara legenda, księżniczka Melodia pragnie stać się częścią magicznego, podwodnego świata. Przyjaciele z lądu i z morza będą musieli połączyć siły, aby pomóc dziewczynce w pokonaniu przeciwności losu i zaprowadzeniu harmonii między królestwami.

"Mała Syrenka - Dzieciństwo Ariel"

Zanim wydostała się na ląd i wkroczyła do serca księcia Eryka, Ariel była jedną z siedmiu uwielbiających śpiew i zabawę córek potężnego króla Trytona. Kiedy jednak w podwodnym królestwie nastały ciężkie czasy, muzyka została zakazana! Ariel wraz z siostrami i lojalnymi przyjaciółmi – Sebastianem i Florkiem – postanowiła zrobić wszystko, aby przyjaźń i śpiew powróciły do Atlantyki!

Produkt Oryginalny, nowy i zafoliowany. Do każdej transakcji dołączamy fakturę lub paragon.

2020 © poleur.com·Main page·User Agreement