Main page

The POWER of FEAR ^^ BLU-RAY 3D and 2D + free EN

(7758532565)
End Sun Jan 13 2019 13:38:56 GMT+0000 (UTC)

barbarita79000
rating: 0Opis samego filmu:

Pracujący na usługach włoskiej mafii Joey próbuje odnaleźć pistolet użyty podczas gangsterskich porachunków, w których zginął skorumpowany policjant. 

Kategoria płyty:

7

Kategorie płyt używanych

7 - płyta idealna bez żadnych rysek

6 - płyta posiada kilka drobnych rysek

5 - płyta posiada troszkę więcej, ale nie za dużo drobnych rysek

Film oryginalny bez polskiej wersji językowej, nie ma napisów i lektora,  ale film ten nigdy nie został wydany w Polsce w wersji 3D, więc nie ma żadnej fizycznej możliwości kupienia go w jakimkolwiek sklepie na całym świecie w wersji 3D z polską wersją językową.

plus wyjątkowy GRATIS ( widoczny na zdjęciu obok)

przy zakupie tego filmu dokładam zupełnie za darmo płytę blu-ray - kopię  z  wersją filmu 3D na której jest polska wersja jezykowa (lektor polski lub do wyboru napisy polskie), która nie jest przedmiotem sprzedaży tylko gratisem.

Na pozostałych moich aukcjach dużo innych filmów BLU-RAY 3D, które nie zostały u nas w Polsce wydane przez dystrybutora w wersji 3D, a także istnieje możliwość sprowadzenia innych hitów w wersji BLU-RAY 3D z zagranicy i wystawienie takiej samej aukcji na allegro ( lektor polski i napisy ) , np. Transformers 5 Ostatni rycerz, Terminator 2, Valerian i miasto tysiąca planet , Ghost in the shell, Blader Runner 2049, Top Gun i wiele wiele, wiele innych. Prywatnie posiadam prawie 400 filmów BLU-RAY 3D, gdzie w Polsce zostało wydanych ok 250 szt.

W allegro posiadam aktualnie kilkanaście tysięcy aukcji z filmami dvd i jeżeli szukasz innego filmu lub filmu z wybranym aktorem to proszę wpisz w wyszukiwarce allegro na każdym z moich kont którąś z opcji:

  • tytuł filmu
  • nazwisko aktora lub reżysera
  • rok wydania filmu na dvd
  • kino z danego kraju np. kino francuskie, kino niemieckie, kino hiszpańskie, kino azjatyckie czy kino polskie i wiele innych.

W allegro posiadam łącznie cztery konta:

barbarita79, barbarita790, barbarita7900, barbarita79000

Wystarczy tylko w wyszukiwarce allegro wpisać nazwę mojego konta i ustawić wyszukiwanie po użytkownikach.

Zakupy z tych kont możemy zliczyć do wspólnej przesyłki, której łączny koszt określony jest w zakładce dostawa i płatność.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement