Main page

Set Play Station VR + camera + game! [ PS VR ]

(7756778931)
End Sat Jan 12 2019 15:19:50 GMT+0000 (UTC)

TheKazama
rating: 0Stan bardzo dobry, nie ma żadnych uszkodzeń.

Zestaw zawiera:

  1. Gogle wirtualnej rzeczywistości
  2. Moduł procesora
  3. Całe niezbędne okablowanie włącznie z kablem HDMI
  4. Play Station Camera
  5. Gra battlezone (BONUS)

Wszystko znajduje się w orginalnym opakowaniu.

Nowy wymiar rozrywki.

Zanurz się w świat gier jeszcze bardziej z technologią VR. Wejdź w sam środek akcji dzięki obrazowi 360 stopni. Rozdzielczość 1920x1080 plus 120 FPS i przestrzenny dźwięk 3D sprawiają, że nasze doznania są silne jak nigdy przedtem. Teraz możemy faktycznie wejść do świata gier, zamiast oglądać go z trzeciej osoby.

Dla kogo jest VR?

Wirtualna rzeczywistość jest dla każdego! Zarówno dla osób ogrywający single player, jak i dla osób grających ze znajomymi. PS VR sprawdza się równie dobrze w rodzinnej zabawie, zapewnia mnóstwo spokojnych tytułów przystosowanych również dla młodszych. Technologia VR jest zachwalana też przez hardcorowych graczy horrorów. Jeśli ktoś uważa, że żadna gra nie jest w stanie go wystraszyć, powinien ograć coś na VR.

Szeroka gama gier do wyboru!

Technologia VR coraz bardziej zaczyna się rozwijać, co sprawia, że coraz więcej wydawców, szczególnie tych dużych, decyduje się na wydawanie swoich gier właśnie na ten sprzęt.

Już teraz można ograć mnóstwo dużych tytułów jak Skyrim, czy Resident Evil 7.

BONUS!

Dodatkowo do samego VR'a, w bonusie dodajemy kamerę i fantastyczną grę Battle Zone, aby od razu można się było zagłębić w świat wirtualnej rzeczywistości, bez dodatkowych zakupów.

Battle Zone to gra, w której siadamy za sterami futurystycznych czołgów i siejemy spustoszenie w szeregach wrogów, na równie modernistycznych mapach.

2018 © poleur.com·Main page·User Agreement