Main page

SAMSUNG KARTA PAMIĘCI 64GB MICRO SD + ADAPTER CL10

(8096738369)
End Fri May 17 2019 18:16:46 GMT+0000 (UTC)

PlayArena
rating: 0Karta Pamięci Samsung Ultra-fast Performance 64GB

Dzięki takim firmom jak Samsung, przechowywanie danych nigdy nie byłoby tak wygodne, tak bezpieczne i tak funkcjonalne. Koreańska firma od wielu lat dostarcza na rynek produkty, które pozwalają w bardzo praktyczny i skuteczny sposób magazynować i udostępniać niezliczoną ilość plików.

Marka funkcjonuje w kilku segmentach. Przygotowuje rozwiązania dla użytkowników domowych, dla biznesu. W przypadku pierwszej kategorii, klienci mogą liczyć na bardzo szeroką ofertę. Na początku warto wspomnieć o przenośnych urządzeniach pamięci USB oraz Flash. Dostępne są one wielu modelach, zapewniając pojemność od 4 do nawet 128 GB. W niewielkich rozmiarów dysku klienci Samsung są w stanie przechowywać mnóstwo ważnych dokumentów, zdjęć, filmów czy plików muzycznych. Ciekawą kategorię produktową stanowią także pamięci oraz huby, które łączą się z urządzeniami za pomocą sieci. Zdecydowanie usprawniają one prace, tworząc ją dużo wygodniejszą.

Producent: Samsung

  • Informacje podstawowe
  • Pojemność : 64 GB
  • Produkt fabrycznie nowe oryginalnie zapakowany. Sprzedajemy wersje OEM, bez oryginalnych blistrów, jak i oryginalnie zapakowane. Karty wysyłamy losowo.
  • Wystawiamy paragon lub FV 23%
  • Gwarancja- 12 miesięcy
2019 © poleur.com·Main page·User Agreement