Main page

Positioning Pages on 1 place in Google zaEFEKT

(8189766375)
End Thu Jun 20 2019 11:41:59 GMT+0000 (UTC)

BITEC
rating: 0Bądź tam gdzie Cię szukają.

Zaufaj profesjonalistom. Mistrz Pozycjonowania stron, jedna z najbardziej doświadczonych osób w branży która może się pochwalić bardzo skutecznymi metodami, które dają czołowe pozycje po zmianach w Google.

  • Mistrz Pozycjonowania stron
  • W branży od 2004 roku
  • Większość fraz które pozycjonujemy jest na 1 miejscu w Google
  • Płacisz za efekty

Co oferujemy

Dbamy mocno o każdego klienta. Dokładnie przeanalizujemy Twoją konkurencję i wybierzemy dla Ciebie najlepiej sprzedające frazy do pozycjonowania.

Twoja strona zostanie zoptymalizowana pod wyszukiwarki oraz pojawi się na czołowych pozycjach w Google – na długo, ponieważ efekty naszej pracy są stabilne i długotrwałe. Posiadamy, aż 91 % skuteczności pozycjonowanych fraz.

Znamy się na tym, bo pozycjonujemy już od 15 lat i na koncie mamy setki wypozycjonowanych stron oraz Mistrzostwo Polski w pozycjonowaniu z 2011 roku.

Promocyjne pakiety pozycjonowania.

PAKIET STANDARDOWY 209 ZŁ

Oferta dla firm które chcą być widoczne na większą ilość fraz. Wybieramy dla Ciebie 10 fraz kluczowych, a rozliczenie następuje gdy 2 z nich znajdują się w pierwszej dziesiątce Google. Zazwyczaj ilość fraz dla których wyświetla się Twoja strona jest większa, jednak dokonujesz dalej stałej niskiej opłaty.

PAKIET BIZNES 409 ZŁ

Oferta dla sklepów internetowych oraz firm które chcą osiągnąć maksymalne korzyści z pozycjonowania. Wybieramy dla Ciebie 30 fraz kluczowych, rozliczenie następuje gdy co najmniej 6 z nich znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników Google.

uwaga - przed zakupem pakietu należy skontaktować się z nami w celu potwierdzenia czy podana strona może być pozycjonowana w usłudze promocyjnych pakietów pozycjonowania.

OPINIE

"Z przyjemnością informuje iż firma BITEC prowadzona przez Pana Marcina Kleinerta jest znakomitym partnerem w biznesie. Usługa pozycjonowania naszej witryny w internecie zostala przeprowadzona wpełni profesjonalnie, terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami."

Adam Milewski wraz z całym zespołem Infozoom Media

Q & A

Okres podpisania umowy?

Pozycjonowanie strony to proces długotrwały. Umowy "za efekt" podpisujemy z klientami na okres 12 miesięcy, umowy abonamentowe podpisywane są na czas nieokreślony.

Czy dajecie gwarancję?

W pozycjonowaniu nie można zagwarantować efektów. Wiele mówi się o gwarancji w pozycjonowaniu i jeśli ktoś gwarantuje efekty to po prostu kłamie. Należy mieć na uwadze to, że mówimy tu o pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Co za tym idzie, to właśnie Google może w każdej chwili zmienić algorytm i wszystkie metody które działały do tej pory mogą przestać działać.

Co możemy jednak zagwarantować? To, że po podpisaniu umowy zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pozycja Twojej strony znalazła się na pierwszej pozycji w Google. Na podstawie danych historycznych możemy również stwierdzić, że są bardzo duże szanse, że uda się tego dokonać.

Jaką mam pewność, że się uda?

Nawiązując do pytania o gwarancję - nie ma takiej pewności.

Jeśli jednak decydujesz się na pozycjonowanie które jest najskuteczniejszą formą reklamy internetowej warto wybrać naszą firmę, która może pochwalić się najwyższą skutecznością działań.

Czy stosujecie nielegalne techniki?

Nie stosujemy nielegalnych technik pozycjonowania takich jak Doorway Pages lub spamowanie innych serwisów w celu umieszczenia na nich odnośników.

Korzystamy z metod bezpiecznych które bardzo dobrze się sprawdzają.

Czy wyciągacie strony z filtrów?

Wyciągnęliśmy już z filtra Google kilkadziesiąt stron z którymi przyszli do nas klienci. Jeśli masz taki problem - zgłoś się do nas, a przeanalizujemy Twoją stronę.

W Google są na mój temat negatywne opinie, jak je usunąć?

Masz wielu zadowolonych klientów, a zdarzyła się sytuacja, że konkurencja dodała celowo negatywną opinię na temat Twojej firmy w internecie? Jeśli jesteś w sytuacji gdy po wpisaniu Twojej nazwy firmy w Google + "opinie", ta negatywna opinia wyświetla się na czołowych miejscach w Google - dobrze trafiłeś. Opisz nam dokładnie swoją sytuację, a z pewnością będziemy mogli pomóc.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement