Main page

Photo book A5 40 pages photobook photo album

(7428035945)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

ouhmania_com
rating: 0SZYBKA FOTOKSIĄŻKA A5

 • 40 stron + okładka
 • Rozmiar 15 na 21 cm
 • Miękka okładka
 • Nawet 80 zdjęć
 • Szybka edycja książki
 • Szybka realizacja

Foto-książka A5 40 stron fotoalbum oprawa miękka

Jakość wykonania

Nasze fotoksiążki są wydrukowane na najwyższej jakości papierze 150g. Książka ma rozmiar 150 na 216mm. Książka ma 40 stron. Jest klejona i szyta drutem tak aby kartki nigdy się nie odkleiły lub nie wypadły. Jest oprawiona w oprawę miękką. Okładka wydrukowana jest na grubym papierze 250g

Inne podejście do fotoksiążek

Na obrazku powyżej widać 4 różne fotoksiążki. Ale czy na pewno? Zobacz dokładnie. W każdej książce są dokładnie te same zdjęcia i te same teksty. To jest właśnie nasze nowe podejście do projektowania fotoksiążek. Najpierw tworzysz treść. Wybierasz, które zdjęcie ma być, na której stronie, wpisujesz tekty. Potem zastanawiasz się nad formą. Możesz zmieniać projekty książki, kolory, czcionki. Aż do momentu kiedy będziesz zadowolny(a). Jeśli już raz to zrobisz, takie podejście będzie się wydawać oczywiste. Ale dlaczego w innych aukcjach o wyglądzie książki (projekcie) musisz zdecydować na początku a potem jeśli chcesz go zmienić musisz zaczynać całą pracę od nowa?

Wiele zdjęć na stronie

Fotoksiążka to przede wszystkim zdjęcia. W naszej fotoksiążce A5 można umieścić do 2 zdjęć na jednej stronie. Dlaczego nie więcej? Przy większej ilości zdjęcia musiałyby być bardzo małe. Z naszych doświadczeń wynika, że w książce wielkości A5 najlepiej wygląda jedno lub dwa zdjęcia na stronie. To znaczy, że w 40 stronicowej książce możesz umieścić nawet 80 zdjęć.

Zdjęcie na całą stronę

Powyżej pisałem, że w książce można umieścić bardzo wiele zdjęć. Tak naprawdę jednak najlepiej wyglądają zdjęcia bardzo duże, najlepiej na całą stronę. W większości naszych projektów są one układane właśnie w taki sposób. Przeczytaj więcej w opisach poszczególnych projektów.

Na dwie strony

Zdjęcie na całą stronę wygląda świetnie ale na dwie strony jeszcze lepiej. W niektórych naszych projektach system automatycznie ułoży bardzo szerokie zdjęcie tak aby zajmowało obie sąsiadujące strony. Jedyne co musisz zrobić to wgrać do edytora odpowiednio szerokie zdjęcie, tak aby zajęło dwie sąsiadujące strony.

Własny tekst pod zdjęciami

Na każdej stronie możesz umieścić własny tekst. Zwykle jest on umieszczony na dole pod zdjęciami lub obok zdjęć (zależnie od wybranego projektu). Miejsce na stronie jest dzielone między tekst i zdjęcia. Jeśli tekstu będzie więcej zdjęcia będą odpowiednio mniejsze.

Tytuł rozdziału

Jeśli na stronę nie wstawisz żadnego zdjęcia a jedynie jedną linijkę tekstu, edytor ułoży ten tekst na środku kartki. Będzie on napisany grubszą i większą czcionką. W ten sposób można tworzyć strony oddzielające części książki lub tytuły rozdziałów.

Bardzo dużo tekstu

Nie musimy się ograniczać tylko do kilku linijek tekstu pod zdjęciami. Możemy tego tekstu wpisać znacznie więcej opowiadając swoją historię.

Tylko tekst na stronie

Jeśli mamy do opowiedzenia bardzo dużo, możemy na stronie nie umieszczać zdjęć a jedynie sam tekst. Przykładowo na lewych stronach opowiadamy naszą historię a na prawych wstawiamy zdjęcia.

Własna okładka

Czym byłaby książka bez okładki. W swojej fotoksiążce możesz umieścić własne zdjęcie na okładce oraz własny tytuł i autora. Tylną okładkę także można zagospodarować. Można tam umieścić jedno pożegnalne zdjęcie i kilka zdań tekstu.

Jeśli chcesz możesz umieścić jedno wielkie zdjęcie zajmujące przednią okładkę, tylną i grzbiet. Robisz to umieszczając odpowiednio szerokie zdjęcie na przedniej okładce. Jak widać na zdjęciu, na tylnej okładce jest też umieszczony kod kreskowy i logo ouhmanii. Kod jest nam potrzebny aby szybko i bezbłędnie wysłać każdą książkę pod wskazany adres.

Wiele kolorów do wyboru

Jeśli już ustawisz zdjęcia, wpiszesz teksty i wybierzesz układ (projekt) książki możesz zacząć eksperymentować z kolorami. Do wyboru jest wiele sprawdzonych kombinacji kolorów, ramek na zdjęcia i krojów czcionek.

PROJEKTY

Naszą fotoksiążkę projektujemy w 2 etapach. Najpierw ustalamy, które zdjęcie jest na której stronie i dodajemy teksty a następnie wybieramy projekt czyli sposób w jaki zdjęcia są układane na stronie. Projekt możemy dowolnie długo zmieniać i sprawdzać, z którym projektem nasza książka będzie wyglądać najładniej.

Dostępne w edytorze projektu przedstawione są poniżej.

PROJEKTY: WYCENTROWANE

Zdjęcia są ustawiane w równym bloku na środku strony. Pod zdjęciami umieszczany jest tekst. Jeśli tekstu jest więcej, zdjęcia są zmniejszane aby starczyło miejsca na tekst. Jeśli zdjęć jest więcej to są ustawiane w jednym lub więcej rządku. Poszczególne rządki mogą być różnej wysokości.

PROJEKTY: MANHATTAN

Jest to projekt dobrze nadający się, jeśli chcemy umieścić dużo zdjęć na stronie a pod nimi jeszcze trochę tekstu. Zdjęcia są ustawiane w kolumnach. Każda kolumna ma taką samą szerokość ale może mieć różną wysokość. Dolna część kartki jest przeznaczona na umieszczenie tekstu. Jeśli na stronie jest tylko jedno zdjęcie, mniej więcej rozmiarami odpowiadające rozmiarom kartki to jest umieszczane na całą stronę. Jeśli na lewej stronie jest jedno bardzo szerokie zdjęcie a na prawej stronie nie ma żadnego to zdjęcie jest ustawiane na obu kartkach.

PROJEKTY: WITRAŻ

Zdjęcia są ustawiane w poziomych paskach od lewej do prawej krawędzi kartki. Tekst umieszczany jest na dole. Jeśli ze względu na ilość i kształty zdjęć lub ilość tekstu nie da się ustawić w ten sposób zdjęć to dana strona jest ustawiana tak jak w projekcie wycentrowanym. Jeśli na stronie jest tylko jedno zdjęcie i ma kształt podobny do kształtu kartki to jest ustawiane na całą stronę.

PROJEKTY: CAŁA STRONA

Jeśli na stronie jest jedno zdjęcie i ma kształt podobny do kształtu kartki to jest umieszczane na całą stronę. Jeśli na tej stronie jest też tekst to jest on umieszczany na wyszarzonym pasku na dole strony. Jeśli jest więcej niż jedno zdjęcie to są one umieszczane tak jak w projekcie wycentrowanym.

PROJEKTY: CAŁA STRONA PLUS

Jeśli na stronie jest zdjęcie, które ma taki kształt, że może zająć całą kartkę to jest umieszczane na całą stronę. Pozostałe zdjęcia są umieszczane w wąskim pionowym pasku po zewnętrznej stronie. Tekst jest umieszczany na dole w wyszarzonym polu. Jeśli na stronie nie ma żadnego zdjęcia, które mogłoby zająć całą stronę (np. tylko zdjęcia poziome) to strona ta jest układana jak w projekcie wycentrowanym.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ!

Podoba Ci się nasza oferta?

Fotoksiążkę możesz zamówić i zaprojektować w kilkanaście minut. Nasz edytor obsłużyło bez żadnych problemów wiele tysięcy klientów. Oto co należy zrobić:

 1. Kup fotoksiążkę na niniejszej aukcji;
 2. Po kilku minutach otrzymasz email z linkiem do edytora fotoksiążek;
 3. Zaloguj się do edytora. Zobaczysz listę kupionych produktów. Kliknij [Edytuj] po prawej i wejdź do edytora;
 4. Wgraj zdjęcia z komputera;
 5. Przyporządkuj, które zdjęcie ma być, na której stronie;
 6. Sprawdź podgląd fotoksiążki i jeśli trzeba zmień jego projekt;
 7. Wpisz własny tytuł i autora książki;
 8. Wpisz własne teksty na poszczególnych stronach;
 9. Zatwierdź fotoksiążkę do druku.

Najprostszy edytor

Fotoksiążkę przygotowujesz w edytorze sprawdzonym przez dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów. Edytor jest dostępny on-line na naszej stronie i nie musisz go instalować na swoim komputerze. Jeśli masz problemy możemy zajrzeć do Twojego projektu i Ci pomóc.

WAŻNE INFORMACJE

Nie kadrujemy i nie modyfikujemy zdjęć wgranych do edytora. Zdjęcie w książce będzie wydrukowane w takim rozmiarze (kształ zdjęcia) i jakości (kolory, jasność) jak zostały wgrane do edytora. Zdjęcia słabej jakości (za ciemnie, prześwietlone, nieostre, wyblakłe) nie są poprawiane przez naszych grafików.

2020 © poleur.com·Main page·User Agreement