Main page

PasazFoto Canon EOS 5D new IV FV 23%

(7756399284)
End Sat Jan 12 2019 11:32:13 GMT+0000 (UTC)

pasazfoto
rating: 0Oferujemy Państwu na tej aukcji

Canon EOS 5D IV

Canon 5D Mark IV to kolejna odsłona topowej lustrzanki pełnoklatkowej dedykowanej dla szerokiej gamy profesjonalnych fotografów. Sprawdzi się zarówno wśród fotogrfów studyjnych, wymagających szczegółowości jaką daje pełnoklatkowa matryca o wysokiej rozdzielczości, fotografów eventowych, ślubnych jak i fotoreporterów potrzebujących lekkiego, szybkiego aparatu umożliwiającego fotografowanie w każdych warunkach oświetleniowych.

Matryca aparatu Canon 5D Mark IV doskonale łączy zalety ogromnej rozdzielczości jakimi jest szczegółowość i swoboda kadrowania z wysoką czułością ISO, nieosiągalną dla typowo studyjnych aparatów. Dzięki temu EOS 5D Mark IV jest tak uniwersalny, że każdy znajdzie w nim swoje zalety.

Nowością w tym modelu jest technologia Dual Pixel RAW pozwalająca na dostosowanie jakości obrazu do potrzeb przy zapisie w formacie RAW.

Każdy z modeli serii 5D szczyci się coraz większą prędkością zdjęć seryjnych. EOS 5D Mark IV potrafi uzyskać prędkość aż 7 kadrów na sekundę co docenią głównie fotoreporterzy.

Aby łatwiej zlokalizować miejsce w którym zostało wykonane zdjęcie możesz skorzystać z danych GPS. dzięki temu ułozysz swoje zdjęcia nie tylko po dacie ale i po miejscu ich wykonania i już nigdy nie zapomnisz kiedy i gdzie zostało wykonane zdjęcie.

Zrobione zdjęcia i filmy możesz szybko przesyłać do komputera i udostępniać dzięki komunikacji Wi-Fi oraz łączności NFC. Fotografujesz, wysyłasz, publikujesz - teraz to takie proste!

Odpowiadając na oczekiwania najbardziej wymagających filmowców EOS 5D Mark IV umożliwia filmowanie w jakości 4K. W połączeniu z pełnoklatkową matrycą i doskonałą optyką Canon możliwości kreacji są więc nieograniczone.

Dzięki zastosowaniu 61 punktów AF w tym 41 punktów krzyżowych i czułość AF -3EV szybko ustawisz ostrość nawet przy bardzo słabym oświetleniu. To doskonałe wykorzystanie właściwości bardzo czułej matrycy.

Cechy produktu:

matryca pełnoklatkowa 30.4 mln pikseli

zapis w formacie Dual Pixel RAW

zdjęcia seryjne z prędkością 7 kl/s.

szeroki zakres czułośći ISO 100-32000 (50-102.400)

filmy 4K oraz Full HD

61 punktów AF / 41 punktów krzyżowych i czułość od -3EV dotykowy

ekran LCD 3.2 cala (1,620,000 punktów)

Gwarancja: 2 lata

Zestaw zawiera: aparat, ładowarka, akumulator, kable, pasek, instrukcja PL w PDF, oprogramowanie

2018 © poleur.com·Main page·User Agreement