Main page

New Nintendo 3DS Animal Crossing + Pokemon

(7589606272)
End Sun Sep 01 2019 16:59:20 GMT+0000 (UTC)

consoles4you
rating: 0Witamy na naszej aukcji.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Nintendo.

Towar sprzedawany na tej aukcji jest  fabrycznie nowy z gwarancją producenta.

Przedmiotem sprzedaży jest konsola :

New Nintendo 3DS w komplecie z grą Animal Crossing oraz z grą z serii Pokemon do wyboru.

Jest to kompletny fabryczny zestaw do którego dodajemy nową ładowarkę sieciową (oryginalną Nintendo), gotowy do zabawy z gwarancją producenta.

Komplet zawiera:

  • konsolę New Nintendo 3DS
  • Preinstalowaną grę : "Animal Crossing: Happy Home Designer"
  • Animal Crossing: Happy Home Designer Cover Plates
  • 1 x Special amiibo Card
  • New Nintendo 3DS rysik
  • MicroSDHC kartę pamięci (4GB)
  • 6 sztuk kart AR
  • Instrukcję obsługi
  • Ładowarkę sieciową Nintendo
  • Grę do wyboru z serii Pokemon

Nowa zamykana konsola New Nintendo 3DS w limitowanej edycji Animal Crossing.

Przyjemniejsze wrażenia z gry w 3D

Dzięki funkcji super stabilnego 3D, wbudowana kamera śledzi ruchy twojej głowy i automatycznie dopasowuje działanie efektu 3D tak aby był widoczny pod każdym kątem- nawet jeśli wykonujesz dużo szybkich ruchów – w najlepszej możliwej jakości.

Nowe przyciski oraz C Stick

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

Wzmocniony procesor

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami. W przyszłości zostaną wydane gry dedykowane New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL, które wykorzystają wydajność nowego procesora dzięki czemu możesz się cieszyć lepszą grafiką i płynnością gry na konsoli New Nintendo 3DS.

Wsparcie figurek amiibo

Wzmocnij rozgrywkę z interaktywnymi figurkami amiibo. Wykorzystując czytnik NFC skieruj grę na zupełnie nowe, zaskakujące tory.

Konsole New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL w dolnym ekranie mają wbudowany czytnik NFC więc możesz cieszyć się grą z użyciem figurek amiibo.

W komplecie preinstalowana gra :

Animal Crossing: Happy Home Designer

Możesz w pełni cieszyć się projektowaniem - ulubioną aktywnością w grze Animal Crossing. Gracz może nie tylko zaprojektować wygląd domu dla setek zwierząt, ale i stworzyć ogródek. Gracz wybiera, w którym miejscu postawi dom, a następnie dobierze styl domu oraz kolor dachu, drzwi i płotu. Później może oddać się przyjemności meblowania. Przyłożenie kompatybilnej karty amiibo sprawi, że do gry wkroczą ulubione postaci z gry Animal Crossing wraz z ich specyficzną osobowością i wyobrażeniem o idelanym domu.

Dodatkowo do wyboru jedna gra z poniższych tytułów :

Pokemon Sun

Pokemon Moon

Pokemon Ultra Sun

Pokemon Ultra Moon

Pokemon Alpha Sapphire

Pokemon Omega Ruby

Pokemon X

Pokemon Y

Po zakupie prosimy o informację jaki tytuł ma być dołączony do zestawu - jeżeli nie otrzymamy takiej informacji grę wyślemy losowo.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement