Main page

NO LIMIT FIT Paul Fedor - ACCESS -3 MONTH

(9429148123)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

fitgenerator_pl
rating: 0Na tej aukcji kupujesz kwartalny dostęp do WSZYSTKICH treningów w aplikacji  NO LIMIT FIT na telefony z Androidem i iOSem.

Po zakupie otrzymasz na swoją skrzynkę E-mail kod aktywacyjny wraz z instrukcją - jak pobrać aplikację oraz jak aktywować kod na telefonie.

Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Jeśli nie zdecydujesz się na zakup od razu w promocyjnej cenie to możesz przed zakupem pobrać i sprawdzić darmową wersję wprost ze sklepu App Store lub Google Play -> Wpisz w wyszukiwarce NO LIMIT FIT.

Cześć! Nazywam się Klaudia.

Jestem mamą trojga dzieci, trenerką personalną, trenerem „CrossFit”, „Training for Warriors”, „Kettlebell” oraz zawodniczką IFBB. Byłam finalistką Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym.

Na co dzień motywuję kobiety, a w szczególności mamy. Jestem założycielką fanpage na FB „Klaudia Szczęsna- Do it with me” oraz pomysłodawczynią programu treningowego TSUNAMI, który znajdziesz w aplikacji treningowej NO LIMIT FIT™ stworzone przez zespół FITGENERATOR®.

Sześć lat temu, podjęłam decyzję o zmianie swojego życia. Zakończyłam wieloletni związek i wraz z dwojgiem dzieci zaczęłam wszystko od zera. Obecnie mam męża (który również jest zawodowym trenerem) oraz troje dzieci i udowadniam takim kobietom jak Ty, że wszystko jest możliwe, zarówno jeśli chodzi o powrót do formy, jak i podążanie za marzeniami.

Kilka lat temu zaczęłam pracować z innymi kobietami jako zawodowy trener personalny, a teraz dzięki aplikacji NO LIMIT FIT, pomagam kobietom z całego kraju, (jak również z zagranicy), wracać do formy.

Chcę Ci pokazać, że po ciążach można zrobić formę życia, którą umożliwił mi trening CrossFit. Pokazuję również, że można osiągać sukcesy i spełniać swoje marzenia oraz przełamywać własne bariery.

Nazywam się Klaudia Szczęsna-Rzepecka i zapraszam Cię na wspólne treningi w aplikacji NO LIMIT FIT.

www.nolimitplan.pl

Gwarantuje Ci koniec z monotonnym treningiem i brakiem rezultatów!

Czy nie masz czasem wrażenia, że ćwicząc cały czas ten sam trening na DVD lub YouTube czujesz się jak w filmie "Dzień Świstaka"?

Dziennie ten sam zestaw ćwiczeń...brak motywacji...nuda...brak rezultatów!

Znam to uczucie!

Dlatego stworzyłam aplikację, w której ćwiczysz oglądając filmy jak z odtwarzacza DVD, ale zadbałam o to, by każdy dzień treningowy różnił się od poprzedniego.

Pobierz i przetestuj ją za darmo - http://nolimitplan.pl

Ćwicz, kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Aplikacja daje dostęp do treningów przygotowanych specjalnie z myślą o osobach niemających czasu na długie sesje treningowe. Czas na konkret!

Brakuje Ci czasu by spędzać czas w klubie Fitness lub Siłowni? Może brak Ci motywacji lub pomocy przy zaplanowaniu i wykonaniu treningu?

Już nie musisz się tym martwić. Aplikacja "poprowadzi Cię za rękę" prosto do upragnionego celu, którym jest wspaniała sylwetkapoprawa kondycji i spadek wagi.

Nie bez powodu ta aplikacja jest potocznie określana przez użytkowników hasłem: "Jak NETFLIX dla Fitness'u"

To dlatego, że w jej bazie znajduje się już kilkadziesiąt zróżnicowanych planów treningowych, począwszy od FITNESS, poprzez CROSSFIT, HIIT, TABATA, a skończywszy na autorskich planach treningowych dostępnych jedynie aplikacji, jak "TSUNAMI" oraz "EARTHQUAKE".

INSTRUKCJA AKTYWACJI OTRZYMANEGO KODU:

Kod umożliwia odblokowanie dostępu na czas określony w aukcji Allegro do aplikacji NO LIMIT FIT na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

1. Pobierz aplikację z oficjalnego sklepu Apple lub Google - (linki do sklepów otrzymasz w wiadomości, po zakupie kodu, ponieważ na Allegro nie można wstawić hiperłącza bezpośrednio do aplikacji).

2. Następnie otwórz w telefonie aplikację NO LIMIT FIT i zarejestruj się w niej. (Jeśli rejestracja w aplikacji NO LIMIT FIT nastąpiła wcześniej, to można pominąć ten krok).

3. Po rejestracji przejdź do strony aktywacyjnej:

http://www.fitgenerator.pl/aktywacja-nolimit

i wykonaj poniższe kroki:

Wpisz e-mail, który został podany w aplikacji NO LIMIT FIT podczas rejestracji.

Wklej lub wpisz zakupiony kod.

– Kliknij guzik „Aktywuj kod

Od tego momentu wszystkie treningi zostaną odblokowane na określony czas.

ZAPRASZAM NA WSPÓLNE TRENINGI

TRENING 1:1

W aplikacji NO LIMIT FIT™ treningi przedstawione są w formie  multimedialnych filmów. Włączasz aplikację i wykonujesz ćwiczenia wraz ze trenerem. To naprawdę jest takie proste! Wystarczy zacząć! Aplikacja poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku, a inteligentny kalendarz zadba o to, by wszystko było dokładnie zaplanowane.

INTELIGENTNY KALENDARZ

Inteligentny kalendarz treningowy jest bardzo elastyczny. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wykonać treningu w proponowanym dniu, to nic się nie stało. Kalendarz przebuduje grafik tak, by dostosować go do Ciebie. Nieplanowana przerwa w treningach to już nie problem! No i w każdej chwili możesz podejrzeć dni treningowe oraz poszczególne ćwiczenia.

RÓŻNE POZIOMY TRUDNOŚCI

ddsdsW aplikacji znajdziesz treningi zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych. Każdy plan jest specjalnie oznaczony zestawem ikon informujących użytkownika o stopniu trudności, czasie treningu oraz liczbie spalonych kalorii (podanej w przybliżeniu).

Więcej informacji na temat aplikacji znajduje się na oficjalnej stronie: nolimitplan.pl

Zapraszam - Klaudia ;)

Powered by FITGENERATOR.PL

Wszystkie prawa zastrzeżone.

2020 © poleur.com·Main page·User Agreement