Main page

NOSEFRIDA FRIDA NASAL ASPIRATOR PEAR 4FILTRY

(6763344577)
End Tue Oct 15 2019 17:18:19 GMT+0000 (UTC)

HubiWorld
rating: 0Aspirator do noska

dla dzieci i niemowląt

Zestaw zawiera:

  • aspirator: 1 szt:
  • dodatkowe filtry do aspiratora: 4 szt;
  • poręczne etui: 1szt.

NoseFrida jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić noska, gdy dokucza im katar. Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni 10 lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.

Produkt został poddany badaniom w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Lund, w Klinice Dziecięcej w Malmö oraz na Oddziale Pediatrii i Oddziale Mikrobiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Malmö.

ZALETY

  1. Skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych.
  2. Podczas stosowania aspiratora wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik.
  3. Użycie aspiratora znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa.

Sposób działania NoseFrida jest bardzo prosty:

zestaw składa się z dwóch elementów: tuby oraz wężyka z zatyczką. Aby oczyścić nos dziecka wystarczy wciągnąć powietrze przez ustnik. Oprócz aspiratora opakowanie zawiera wymienne filtry higieniczne.

Aspirator posiada pozytywne opinie lekarzy pediatrów we wszystkich krajach, w których jest stosowany, także w Polsce.

Na naszych aukcjach kupujesz w 100% oryginalne i fabrycznie zapakowane produkty firmy NoseFrida.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement