Main page

Magnifying glass CLASSIC MAGNIFIER 90mm LARGE

(8198193539)
End Wed Aug 14 2019 07:46:38 GMT+0000 (UTC)

netkaczyk
rating: 0LUPA POWIĘKSZAJĄCA

  • SZEROKA SOCZEWKA – umożliwia precyzyjne wyśrodkowanie obserwowanych przedmiotów bądź nawet większych fragmentów tekstu.
  • PORĘCZNY UCHWYT – prawidłowo wyprofilowana, ergonomiczna rączka gwarantuje pewne trzymanie w ręce oraz sprawne manewrowanie.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 17,5/9,5/1,4cm; waga 101g; średnica soczewki 90mm.
  • OSŁONA SZKŁA – soczewka zamontowana jest w szerokim pierścieniu, który chroni ją przed zarysowaniami i uszkodzeniem podczas odkładania na blat.
  • NISKA WAGA – obudowa soczewki oraz rączka wykonane są z tworzywa sztucznego, co sprawia, że lupa jest lekka i łatwa w użytkowaniu.

Dokładne oglądanie szczegółów drobnych przedmiotów może być trudne i nadwyrężać wzrok. Użycie lupy powiększającej poprawia widoczność istotnych elementów i sprawia, że przyglądanie się im jest mniej kłopotliwe. Lupa posiada szeroką soczewkę o średnicy 9cm, dzięki której można ustawić nawet nieco większe przedmioty centralnie na jej środku i tym samym uzyskać całościowy, powiększony obraz.

Poręczny uchwyt zapewnia stabilne trzymanie lupy w ręce, co jest szczególnie istotne podczas manewrowania nią oraz długotrwałego użytkowania. Lupa z powodzeniem sprawdzi się zatem jako dodatkowe rozwiązanie dla osób starszych, które mimo korzystania z okularów, muszą szczególnie powiększyć fragmenty tekstu pisane małą czcionką. Lupa jest też dobrym rozwiązaniem dla różnego rodzaju hobbystów. Pozwala powiększyć obraz znaczków i monet oraz innych przedmiotów kolekcjonerskich. Lupa powiększająca sprawdzi się również przy oglądaniu szczegółów artykułów jubilerskich bądź elementów i mechanizmów znajdujących się w warsztacie zegarmistrzaSoczewka powiększająca została umiejscowiona w obręczy wykonanej z tworzywa sztucznego. Sprawia to, że zmniejsza się ryzyko porysowania jej w momencie, kiedy jest odkładana na stół czy blat. Rączka oraz obudowa soczewki wykonane są z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu cała lupa nie jest ciężka i można się nią sprawnie posługiwać.

SPECYFIKACJA

  • średnica soczewki: 90mm
  • wymiary (dł/szer/wys): 17,5/9,5/1,4cm
  • waga lupy: 101g
  • waga z opakowaniem: 120g
2019 © poleur.com·Main page·User Agreement