Main page

MIDI SOLUTIONS QUADRA THRU-V2 (for four to share

(8152120261)
End Sat Jan 18 2020 18:26:53 GMT+0000 (UTC)

Supersound_pl
rating: 0MIDI SOLUTIONS- QUADRA THRU V2. (poczwórny rozdzielacz midi)

Poczwórny rozdzielacz firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Thru z serii MultiVoltage 

Poczwórny rozdzielacz o nazwie Quadra Thruz serii urządzeń MultiVoltage firmy MIDI Solutions to urządzenie typu „Thru Box” z jednym wejściem i czterema wyjściami. Wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na wejściu MIDI są przesyłane do każdego z czterech wyjść MIDI urządzenia Thru. Aktywne obwody korygują ewentualne przekłamania bitowe danych MIDI, które mogły wystąpić na wejściu, zapewniając niezawodne działanie w zastosowaniach, które wymagają konfiguracji łańcuchowej lub użycia długich kabli.

Urządzenie jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ. Waga: 122 g  Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Quadra Thru firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

  • Quadra Thru Operating Instructions (instrukcja obsługi ENG)
  • Quadra Thru Application Examples (przykłady zastosowań)

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement