Main page

MEMORY CARD Sandisk Ultra microSDHC 32 GB 80MB/sec

(7756387648)
End Tue Jan 22 2019 14:22:30 GMT+0000 (UTC)

MIX-RTV_AGD
rating: 0Karta pamięci Sandisk Ultra microSDHC 32 GB 80MB/s

Karta Sandisk Ultra 32GB Android to idealna karta pamięci do telefonu, smartfona czy tabletu. Dzięki zaproponowanej prędkości odczytu do 80 MB/s oraz zapisu minimum 10 MB/s możesz ograniczyć czas przenoszenia plików na inne urządzenia, zaś zapis zdjęć czy filmów na karcie jest płynny i bezproblemowy dając możliwość wykorzystania pełnego potencjału użytej technologii. Dodatkowo po pobraniu udostępnionej w Google Play™ aplikacji Sandisk Memory Zone masz możliwość tworzenia kopii zapasowych oraz przeglądania plików przechowywanych w pamięci telefonu!

Podane maksymalne prędkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od użytej elektroniki, wielkości plików oraz konfiguracji komputera. Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash jest używana do formatowania i innych funkcji, dlatego nie jest dostępna do przechowywania danych. W związku z tym rzeczywiście dostępna pojemność przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach.

Korzyści dla Ciebie:

  • prędkość odczytu do 80 MB/s,
  • prędkość zapisu minimum 10 MB/s,
  • wsparcie dla systemu Android,
  • aplikacja mobilna Sandisk Memory Zone do pobrania z Google Play™,
  • karta pamięci microsd odporna na działanie promieniowania rentgenowskiego, wody, ekstremalnych temperatur oraz wstrząsów,
  • możliwość nagrywania w rozdzielczości Full HD (1080p),
2018 © poleur.com·Main page·User Agreement