Main page

MAZURY lake cottage house holiday weekend

(8985244978)
End Sat May 23 2020 16:23:24 GMT+0000 (UTC)

RajgrodDomki
rating: 0Idealne połączenie dzikości Mazur i luksusowego komfortu. Łatwo zapomnisz tu o codzienności – w towarzystwie, które dobierzesz tylko Ty. Przypomnisz sobie, czym jest wolność, i dowiesz się, jak mieszka się nad samym jeziorem.

Weekend na Mazurach. Just paradise...

Wczasy marzeń na brzegu jeziora

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w domku wczasowym w Rajgrodzie na granicy Mazur i Podlasia. Drewniany dom stoi nad brzegiem objętego strefą ciszy Jeziora Rajgrodzkiego. Własna linia brzegowa i 1500 ha powierzchni (15 km kwadratowych) czynią je idealnym do żeglowania i nie tylko. W jeziorze można łapać raki i prawie wszystkie gatunki ryb. Bogactwo życia tak dużego zbiornika można obserwować z okien domu, tarasu, brzegu, a także z wygodnego pomostu. Ze względu na bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego można tu spotkać licznie rzadkie gatunki ptaków oraz dziką zwierzynę leśną.

Ekskluzywna wygoda i katamaran gratis

Domek jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, z 3 sypialniami, dwiema łazienkami, toaletą i salonem. Wyposażony jest w aneks kuchenny, kino domowe, klimatyzację, grill itp. Do dyspozycji jest ponad 10 ha terenu z lasem. Jest to miejsce bardzo spokojne, na uboczu, nie docierają tu spacerowicze, brak też innych turystów. Panuje tu absolutny spokój i cisza. Do bezpłatnego użytku katamaran, duże łodzie wiosłowe, kajaki oraz rowery.

Wolność bez dopłat

Mile widziani goście ze zwierzętami, brak opłat i ograniczeń w zużyciu prądu, wody, opału... Domek jest przygotowany na 10 osób (3 podwójne łóżka w oddzielnych sypialniach oraz 2 pełnowymiarowe wygodne łóżka dwuosobowe w salonie), możliwa dostawka we własnym zakresie. Teren nie jest ogrodzony, nie ma też takiej potrzeby, gdyż w okolicy nie kręcą się żadni przypadkowi ludzie.

Kwota podana w aukcji to cena za tydzień w szczycie sezonu. Zapraszam także do pobytu w pozostałych domkach widocznych w moich aukcjach lub na www.rajgrod.eu. Przypominamy, że cena podana w aukcji jest kwotą całkowitą – brak dodatkowych opłat za korzystanie z czegokolwiek.

Ważne! Zanim klikniesz "kup teraz", zadzwoń pod numer 794 771 537 i upewnij się, czy Twój upragniony termin jest wolny. Mazursko-podlaska głusza potrafi oczarować, ale ma też swoją małą wadę – słaby zasięg komórkowy. Dlatego prosimy dzwonić do skutku lub skorzystać z numerów dodatkowych: 792471353 i 609 804 981. prussek@gmail.com

W wypadku problemów z kontaktem telefonicznym proszę o SMS - oddzwonię.

Więcej na www.rajgrod.eu

Dom ma ogrzewanie centralne, wydajny kominek i pompę ciepła, także jest dostępny przez cały rok od 100zł za dobę po sezonie.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement