Main page

LIGHT4ME BUBBLE, BIG MK II BUBBLE GENERATOR + LIQUID

(7656765075)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

music-express
rating: 0LIGHT4ME BUBBLE BIG MK II

WYTWORNICA BANIEK + PŁYN

Mocna i wydajna wytwornica baniek LIGHT4ME BUBBLE BIG. Urządzenie wyposażono w 2 oddzielne wentylatory, dzięki którym bańki unoszone są wysoko a podświetlone kolorowym światłem dają niesamowity efekt. System który został zaprojektowany, pozwala na produkcję nieograniczonej ilości baniek, zużywając około 4,8l płynu na godzinę. Urządzenia zostało wyposażone w łatwy do uzupełnienia zbiornik, z zaworem do sprawnego opróżniania i czyszczenia zbiornika z cieczy. LIGHT4ME BUBBLE BIG zaprojektowany został z myślą o domach weselnych, klubach, restauracjach, przedszkolach oraz podmiotach organizujących imprezy tematyczne. Jest to również idealne uzupełnienie sprzętu każdego zespołu muzycznego obsługujacego imprezy okolicznościowe.

Wytwornica BUBBLE BIG, to doskonała atrakcja na każdej imprezie, to również jedna z niewielu wytwornic na rynku wyposażona w bezprzewodowy sterownik, który umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie nadmuchu baniek. Każdy, kto choć raz używał wytwornicy wie, że ta funkcjonalność daje nieporównywalnie większe możliwości zastosowania do podobnych urządzeń z włącznikiem na obudowie bądź pilotem na kablu. Produkt wyposażony jest w kółka, które ułatwiają transport.

Stosunkowo niska cena, zgrabna konstrukcja i wysoka jakość wykonania to nie jedyne zalety LIGHT4ME BUBBLE BIG - sprawdź sam!

Dane techniczne:

- Moc  300W

- Średni wyrzut baniek: 5m

- Pokrycie powierzchni: 100m2

- Zużycie: 4.8L gotowego płynu / h

- Sterowanie: pilot bezprzewodowy lub tryb automatyczny

- Wymiary  620 x 485 x 540mm

- Waga  13,5 kg

- Napięcie  110-230V 50-60Hz

- Oryginalne opakowanie oraz wypełnienie

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement