Main page

Keyboard Electronic Organs for the study of Microphone 61

(7830919439)
End Thu May 28 2020 04:45:56 GMT+0000 (UTC)

isosklep
rating: 0KEYBOARD - ORGANY ELEKTRONICZNE 61 KLAWISZY

MIKROFON W ZESTAWIE – dzięki niemu można połączyć muzykę ze śpiewem dziecka.

MONITORUJE PARAMETRY – pozwala na monitorowanie głośności, tempa i rytmu.

WIELOFUNKCYJNY – 61 klawiszy, 6 różnych piosenek, 16 możliwych tonacji, 10 rytmów do wyboru, 8 rodzajów perkusji, 2 tryby nauki.

NAGRYWANIE I ODTWARZANIE – pozwala na odsłuchanie nagranych dźwięków i sprawdzenie swoich umiejętności.

SPECYFIKACJA - wymiary (dł/szer/wys): 54/17/3,5 cm, ilość klawiszy: 61, zasilanie: zasilacz 6V (w zestawie) lub 4 x AA (brak w zestawie), w zestawie: keyboard + mikrofon + zasilacz 6V.

SPECYFIKACJA

  • ilość klawiszy: 61
  • zasilanie: 6V (w zestawie) lub baterie 4 x AA (brak baterii w zestawie)
  • certyfikat: CE, EN 71
  • wiek: od 3 lat
  • wymiary: 54x17x5cm
  • waga: 700g

W ZESTAWIE

  • keyboard
  • mikrofon
  • zasilacz 6V

Organy elektroniczne to wielofunkcyjny instrument, którego nowoczesny design i wspaniałe brzmienie zachęci do grania każdego. Keyboard z mikrofonem rozbudza u najmłodszych pasję do muzyki. Keyboard dla dzieci można zasilać za pomocą zasilacza (w zestawie) lub baterii. Pozwala to na zabranie ze sobą organów z mikrofonem na każdą wycieczkę, a także na granie w ogródku czy na tarasie. Nieużywany zasilacz można przechowywać w praktycznym schowku, który umieszczony jest w tylnej części keyboardu dla dzieci.

Organy elektroniczne to gwarancja świetnej zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w gronie rówieśników i rodziny. Organy z mikrofonem to aż:

- 61 klawiszy

- 2 tryby nauki

- 6 różnych piosenek

- 16 tonacji do wyboru

- 10 różnych rytmów

- 8 rodzajów perkusji

Organy z mikrofonem mają możliwość nagrywania i odtwarzania. Organy elektroniczne posiadają w zestawie mikrofon, dzięki czemu można nie tylko zająć się tworzeniem muzyki elektronicznej, ale również połączyć ją ze śpiewem. Keyboard z mikrofonem ma możliwość nagrywania granych melodii, a także ich późniejszego odtwarzania. Możliwość regulacji parametrów grania organów elektronicznych, takich jak rytm, tempo czy głośność pozwala na doskonalenie swoich umiejętności.

Wielofunkcyjny keyboard dla dzieci to doskonały pomysł na prezent, który rozbudza pasję i umuzykalnia. Zakup keyboardu z mikrofonem to idealna alternatywa dla dużego i drogiego fortepianu czy pianina. Keyboard z mikrofonem wspaniale rozbudza wyobraźnię dziecka – możliwość ustawienia różnych tonacji i rytmów sprawia, że nagrywanie dźwięków to bardzo kreatywna zabawa, która w przyszłości może przerodzić się w prawdziwą miłość do muzyki. Od kreatywnego myślenia muzycznego już tylko krok do odkrycia prawdziwej duszy artystycznej. Organy elektroniczne rozwijają również słuch i poczucie rytmu, co jest niezbędne w prawidłowym rozwoju każdego dziecka.

Kod produktu: 4687

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement