Main page

Kamil Bednarek - Talizman CD + AUTOGRAF

(7072517906)
End Fri May 17 2019 12:59:04 GMT+0000 (UTC)

bednarekshop_pl
rating: 0Piąty album Kamila Bednarka i jego zespołu to moment, w którym 26 - letni wokalista i muzyk, postanowił podzielić się z fanami swoimi utworami z 5 obszarów gatunków muzycznych.

Płyta TALIZMAN różni się od jego dotychczasowej twórczości, powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka. Każda płyta CD zakupiona na tej aukcji będzie posiadała autograf Kamila Bednarka. Płyta wysyłana jest bezpośrednio od wydawcy.

Wydany „własnymi siłami” album, promują single TALIZMAN, POCZUJ LUZ i JAK DŁUGO JESZCZE. Nowy krążek otwiera jednak utwór „Muzyka” a słowa jego refrenu - „Porażony pychą świat, znów bawi nas. Robi to podstępnie, gdy wartości coraz mniej”, przygotowują nas do emocjonalnej lekcji na temat otaczającej rzeczywistości, rzeczywistości widzianej oczami Kamila.

Na płycie nie mogło zabraknąć reggae. Raging Fyah feat. Bednarek – “Get Up” Remix to historia o człowieku i jego problemach, upadkach i o sile walki ze słabościami. Przy powstaniu tego utworu, na uwagę zasługuje współpraca z wytwórnią VP Records - najstarszą i największą wytwórnią reggae na świecie.

Wiele wskazuje na to, że nowa płyta Kamila Bednarka, ukazująca jego wyjątkowy talent - dar tworzenia pięknych melodii, zabarwionych charakterystycznym głosem - dla każdego, będzie innym przeżyciem, innym źródłem inspiracji, innym TALIZMANEM ….

Lista utworów:

1. Muzyka feat. Matheo

2. Jak długo jeszcze

3. Zabieram Cie na trip

4. Klub x Staff x BRK

5. Poczuj luz

6. Get Up Remix Raging Fyah feat. Bednarek

7. Łap to feat. Staff

8. No one like you

9. Nie obiecuję

10. AutoWarGrafia x Staff x Donatan

11. Talizman feat. Matheo

12. Outro

Kamil Bednarek - Talizman CD

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement