Main page

KFD PEANUT BUTTER 100% VERSION OF THE SMOOTH - 1000 GRAMS

(7591850158)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

SMA-KFD
rating: 0KFD MASŁO ORZECHOWE - 1 kg

(PREMIUM - BEZ DODATKÓW, ŚWIEŻE, WYSOKA JAKOŚĆ!)

KFD Masło Orzechowe (WERSJA SMOOTH - GŁADKA) to prawdopodobnie jedne z nielicznych w Polsce tak świeże i dopracowane w 100% naturalne masło orzechowe z prażonych orzeszków ziemnych (arachidowych) - I gatunku i wyłącznie określonego pochodzenia, pozyskiwane naturalnymi metodami produkcji.

Dzięki zastosowaniu najlepszych orzechów, masło KFD cieszy się dużą popularnością wśród klientów (wystarczy sprawdzić opinie). Przedmiotem sprzedaży jest wersja gładka - bez większych kawałków orzechów (tylko minimalne drobinki, które nadają charakterysytyczny i niepowtarzalny smak i konsystencję). Wersja crunchy (z kawałkami orzeszków) jest na osobnej aukcji.

Orzechy poddawane są procesowi delikatnego prażenia i mielenia, dzięki czemu produkt posiada wyjątkowy i niepowtarzalny kolor i smak - o czym świadczą tysiące opinii oraz relacji na znanych portalach społecznościowych (fb, instagram).

KFD Masło Orzechowe nie zawiera dodatku:

- Oleju palmowego.

- Soli.

- Cukru.

UWAGA - składniki, wartości odżywcze /informacje żywieniowe, sposób użycia, ostrzeżenia i/lub badania znajdują się w sekcji "Dodatkowe informacje" jako "instrukcja obsługi.pdf".

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement