Main page

Holiday Cottage Bieszczady Mountains Bieszczady Mountains Barbecue Quiet

(8894956250)
End Mon Mar 16 2020 19:23:39 GMT+0000 (UTC)

binek01
rating: 0www.domkiwbieszczadach.info.pl

Witam na mojej aukcji, której przedmiotem jest wynajem jednego z pięciu przepięknych góralskich domków w turystycznej miejscowości Baligród na trasie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej.

Domki usytuowane są na uboczu z dala od zgiełku i hałasu ulic, gdzie z okien roztacza się wspaniały widok na otaczające masywy górskie. 

Wszystkie domki są wykonane z drewna. Wewnątrz wykończone na najwyższy standard, każdy z obiektów posiada TV, radio, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz nowoczesną łazienkę.

Niezapomniane wieczory, chwile zapewni kominek będący standardowym wyposażeniem każdego budynku.W każdym domku jest 5 miejsc do spania w dwóch oddzielnych sypialniach.W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się piękny i łagodząco szumiący strumień górski. Wypoczywającym nie zabraknie również miejsca dla ich pociech wokół domków znajduje się piaskownica, zjeżdżalnia (ślizgawka) huśtawka.Ośrodek może zaoferować również miejsce na grill nad strumieniem, wypożyczenie quad'a, przejażdżki samochodem terenowym.

 

W okolicy domków (2km) znajduje się kort tenisowy, basen kryty, możliwość jazdy konnej, przejażdżek bryczką - zimą kulig, stok narciarski.

Zapraszamy z czworonogami jedynie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym

Więcej szczegółów proszę dzwonić pod numer 

(013)46-84-122 lub 0-508-900-033, 0691-269-546 

pełna oferta oraz więcej zdjęć można znaleźć na stronie

www.domkiwbieszczadach.info.pl

Cena podana w aukcji dotyczy jednej doby wynajęcia jednego domku poza sezonem czyli:NIE w okresie świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, ferii zimowych, świąt wielkanocnych, długiego weekendu majowego, wakacji letnich.

Zapytania o cenę w wymienionych wyzej sezonach prosze dzwonić pod podany w aukcji numer telefonu.

Przed zalicytowaniem proszę o 

KONTAKT TELEFONICZNY

z zapytaniem o dostępność terminu.

Zaliczki prosimy wplacac na konto:

 

konto:

PBS o/Lesko

47 8642 1012 2003 1209 9003 0002

http://domkiwbieszczadach.info.pl/

słowa kluczowe: Bieszczady, domek w Bieszczadach, chatka, domek góralski, Baligród, wynajem, do wynajęcia, wakacje, w górach, górski, strumień, potok, potokiem, las, lesie, domek z drewna, dom z bali, kominek, grill, samochód terenowy, quad, taras, pętla bieszczadzka, Wetlina, Cisna, jezioro solińskie, zapora w Solinie, góry, szlak, mapa, kompas, GPS, jazda konna, tenis, basen, bania, ruska bania, sauna

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement