Main page

Hire VR glasses Samsung Gear VR FV23%

(7600915495)
End Wed Aug 14 2019 19:48:21 GMT+0000 (UTC)

WezNaProbe_pl
rating: 0Wypożycz wybrane urządzenie i przekonaj się sam, jakie są jego możliwości i czy spełnia on Twoje oczekiwania.

Wypożyczając u nas wybrane urządzenie zyskujesz możliwość testowania go w domowych warunkach.

Możesz wypróbować sprzęt, który planujesz kupić i przekonać się, czy jest funkcjonalny, przyjazny w obsłudze lub po prostu sprawdzić, czy dobrze się z nim czujesz.

Przedmiotem ogłoszenia jest wynajem najnowszych gogli Samsung Gear VR z kontrolerem-dedykowanych do modeli Galaxy S6/S7/S8

  • gogle przeznaczone są do odtwarzania materiałów Virtual Reality (wirtualna rzeczywistość) ze smartfonów Samsung Galaxy serii S6/S7/S8

Minimalny okres wypożyczenia gogli wynosi 2 dni. Łączna kwota zamówienia składa się z opłaty z tytułu wypożyczenia sprzętu - 60 zł za każdą dobę (opłata podana w Allegro 1 sztuka = 1 dzień wypożyczenia) plus opłaty za dostawę i zwrot urządzenia (opłata za dostawę kurierską w obie strony wynosi 30 zł) oraz kaucji w wysokości 400 zł, która zostanie zwrócona niezwłocznie po oddaniu sprzętu.

Warunkiem wynajmu urządzenia jest podpisanie stosownej Umowy i otrzymanie pełnej wpłaty za wynajem na konto.

Szczegółowe zasady wynajmu telefonu przedstawione są na naszej stronie: weznaprobe.pl/regulamin/

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej weznaprobe.pl

W naszej ofercie posiadamy wiele modeli telefonów: Alcatel, Samsung, Sony, LG, Huawei, Xiaomi, BlackBerry, Nokia. Często organizujemy promocje.

W przypadku zainteresowania innymi modelami telefonów lub wypożyczeniem na dłuższy okres czasu oczywiście wystawimy je dla Państwa na dodatkowych aukcjach.

Przed dokonaniem licytacji prosimy o wcześniejszy kontakt na adres allegro@weznaprobe.pl w celu potwierdzenia dostępności urządzeń.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji wynajmu dla osób nie posiadających pełnej aktywacji konta oraz mających dużo negatywnych komentarzy.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement