Main page

Fotobudka Mirror Mirror Selfie 65 inch FULL LED 4K

(7935923010)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

Fotomachina
rating: 0Fotobudka Lustro model 65cal

Najnowocześniejsza interaktywna FOTOBUDKA LUSTRO. Urządzenie jest projektowane i produkowane w Polsce przez firmę FOTOMACHINA działającą w branży fotobudek od 2011. Unikatowa technologia lustrzanego odbicia i przyciągających uwagę interaktywnych animacji już w Polsce. Możliwość personalizacji animacji zależnie od typu imprezy.

Odbiór wydruków z obu stron

Lustra wyposażone są w dwa otwory na wydruki, zależnie od potrzeby zdjęcia mogą być odbierane z lewej lub prawej strony lustra, a nie używany otwór zostaje zamaskowany odpowiednią zaslepką.

Wzornik ram

Przygotowaliśmy wzornik  16 modeli ram do wyboru.

Personalizowane wydruki

Wydruki 15x10cm lub paski 5x15cm cięte automatycznie. Zaprojektuj indywidualny wydruk dopasowany do Twojego eventu. Liczba zdjęć, ich układ, wielkość jest dowolna. Zdjęcia moga być wykonywane w pionie bądź poziomie, a przy projektowaniu grafik ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia.

Animacje w kilku językach

Animacje w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz słowackim.

Komplet robiących wrażenie na każdym animacji z narracją głosową w pakiecie. Animacje w tematyce: dziecięcej, weselnej, świątecznej standardowej (uniwersalnej), halloween'owej, walentykowej. Dodatkowo przy każdej aktualizacji otrzymacie Państwo bezpłatnie dostęp do kolejnych animacji.

Podpis na zdjęciu

Możliwość podpisania zdjęcia po sesji Narysuj lub napisz co Ci w duszy gra! Poproś celebrytę o wyjątkowy autograf na wspólnym selfie :)

Ponad 150 profesjonalnych szablonów o wartości 6500zł na każdą okazję - Wesele, Urodziny, Halloween, Święta

Funkcja Green-screen / blue-screen

Jedyny model fotobudki Lustro oferowany w Polsce z obsługą Green-screen. Green-screen czyli funkcja wirtualnego studia fotograficznego, daje wiele możliwości i skutecznie wykorzystuje kreatywność i wyobraźnię uczestników imprezy.

Cały proces robienia sobie tego typu zdjęć jest bardzo podobny do fotografowania się w fotobudce. Uczestnicy stają na tle w kolorze zielonym, a na ekranie dotykowym panelu Greenbox wybierają dowolne tło jakie ma zostać wstawione zamiast zielonego koloru. Ilość teł a także tematyka jest nieskończona. Może być to Dziki Zachód, Rajska Plaża, kadr z Gwiezdnych Wojen lub okładka poczytnego magazynu o modzie.

Wewnętrzna baza dla Klientów

Dla naszych Klientów dostępna jest baza, w której znajdują się zarówno filmy instruktażowe, instrukcje oraz kilkanaście przykładowych grafik gotowych do wykorzystania na weselu/evencie. Do bazy również na bieżąco dodawane są kolejne animacje tematyczne.

Galerie On-line

Poza wydrukiem oraz wysyłką zdjęć na social media w trakcie trwania eventu możliwe jest automatyczne tworzenie galerii online - również tych chronionych hasłem. Galerie tworzone są za pośrednictwem portalu SmugMug.

Social Media, e-mail, SMS

Nasze urządzenie poza wydrukiem standardowych zdjęć umożliwia również udostępnianie zdjęć na Facebooku. Ponadto możliwa jest wysyłka zdjęć e-mailem, sms'em bądź na FTP.

RODO

Dostosowując nasze rozwiązania do aktualnych wymogów prawnych zapewniamy Państwu możliwość uchronienia się przed konsekwencjami związanymi z tzw. "RODO". Po wykonanej sesji oprogramowanie pozwala na wyświetlenie informacji/regulaminu o przechowywanych danych. By możliwa była wysyłka zdjęcia na e-mail, ftp, fb lub sms'em Klient musi zapoznać się z Państwa regulaminem.

Video, Slow Motion oraz Gifbudka

Jedyny model fotobudki Lustro oferowany w Polsce z obsługą Gifów. Niesamowity efekt wizualny personalizowanych Gifów osiągnięty został przez automatyczny montaż wykonanych zdjęć. Uczestnicy eventu pozują do kilku zdjęć. Następnie Fotobudka Lustro automatycznie tworzy z nich unikalną animację, która przyciąga uwagę skuteczniej niż jakiekolwiek zdjęcie. Każdy GIF może być również opatrzony ramką lub innymi elementami graficznymi. Mogą to być zarówno teksty, logo lub inne grafiki identyfikujące dany event.

Fotobudka poza zdjęciami może nagrywać również krótkie filmy video oraz video w slow motion.

Dlaczego nasze urządzenie?

 • Specjalistyczne szkło ściągane z USA. NIE UŻYWAMY tanich luster weneckich, które zatrzymują bardzo dużo światła oraz dają zafarb w efekcie czego jakość samych zdjęć jest wątpliwa, a tło za fotografowanymi ciemne.
 • Szkło jest hartowane, dzięki czemu charakteryzuje się 3 do 4 razy większą odpornością.
 • Jedyna w Polsce fotobudka Lustro z opcją green-screen
 • Jedyna w Polsce fotobudka Lustro z opcją tworzenia gifów
 • Darmowe aktualizacje oprogramowania oraz animacji w tym animacje tematyczne - weselne, świąteczne, dziecięce
 • Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w wynajmie fotobudek oraz fotografii cyfrowej, najlepiej znamy rynek i potencjalne problemy, w których pomagamy naszym Klientom
 • Jedyni na rynku posiadamy efektowne ramy LED oraz interaktywny RING LED uruchamiany po dotknięciu lustra
 • Skutecznie pomagamy w przygotowaniu biznesplanu oraz wypełnianiu wniosków o dotacje z UP i programów unijnych
 • Dzięki długotrwałej współpracy z bankami oferujemy korzystne warunki leasingu

Aukcja dotyczy modelu z następującym wyposażeniem:

 • Skrzyniowa konstrukcja z pokrywą (kolor czarny, profil srebrny)
 • Specjalistyczne hartowane lustro
 • Ekran 49 cali 4k
 • Wbudowana technologia dotykowa
 • Lampa 300Ws z płynną regulacją mocy oraz kloszem Beauty Dish
 • Komputer PC z legalnym oprogramowaniem (Windows i dedykowane oprogramowanie fotobudki)
 • Aparat fotograficzny Canon 1300d wraz z zasilaczem i mocowaniem
 • Drukarka termosublimacyjna DNP RX1 HS
 • 2 ozdobne ramy wg wybranego wzoru lub 1 rama LED
 • Interaktywny RING LED
 • Zdalna pomoc techniczna oraz software'owa w razie problemów

Czas realizacji - 1-15 dni roboczych w zależności od wybranej konfiguracji i stanów magazynowych. Prosimy o kontakt przed zakupem.

Istnieje możliwość dokupienia pokrowca na fotobudkę oraz ramy.

Dlaczego my?

Firma Fotobudka Fotomachina jest jedną z pierwszych firm, które wprowadziły fotobudki na polski rynek. Nasze ponad 6 letnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki naszym klientom i razem z nimi uczestniczyliśmy w ponad 500 eventach w całej Polsce.

Oczekiwania i typy imprez były różnorodne, jednak miały swój wspólny mianownik. Niesłabnące zainteresowanie atrakcją jaką jest fotobudka. Firmę Fotomachina tworzy zespół specjalistów z dziedziny marketingu, zarządzania i fotografii. Naszą misją jest ciągły rozwój i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Łączymy możliwości mini studia fotograficznego z pełną mobilnością i elastycznością graficzną realizacji. Nasi klienci cenią nas najbardziej za wysoką jakość usług, elastyczność w wprowadzaniu nowych rozwiązań i konkurencyjną cenę. Jako producent fotokabin, mogliśmy od początku do końca projektować i ulepszać nasze fotobudki uwzględniając nowinki techniczne i wymagania stawiane przez rynek.

Od początku do końca jesteśmy nastawieni na współpracę z Klientem jego sukces i zadowolenie z naszych usług.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement