Main page

Fabric WATERPROOF OXFORD LIST MONSTERY

(8052150071)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

vistyl
rating: 0Tkanina wodoodporna OXFORD LIŚCIE MONSTERY (1mb o szerokości 160cm.)

Rewelacyjną tkanina wodoodporna Oxford, modny wzór w liście monstery, przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Wykonana w 100% z poliestru, odznacza się niesamowitą trwałością oraz wytrzymałością. Została powleczona jednostronnie poliuretanem dla zapewnienia jeszcze lepszych właściwości ochronnych. Doskonale nadaje się na namioty, zadaszenia, huśtawki, parasole, leżaki, poduszki, pokrowce na meble, legowiska dla zwierząt, plecaki, torby, materace, wózki lub markizy. Tkanina bardzo dobrze znosi zarówno niskie, jak i wysokie temperatury. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Nie blaknie na słońcu oraz nie przemaka. Materiał nie ulega zadrapaniom oraz urazom będącym wynikiem działań mechanicznych.

Tkaniny Oxford dostępne są w sprzedaży z metrażu. Tniemy je na wymiar z belki według Państwa zamówienia i otrzymujecie tkaninę w jednym kawałku. Wodoodporna i solidna tkanina Oxford to wysokiej jakości materiał do użytku zewnętrznego i ogrodowego. Szeroki wachlarz kolorów sprawia, że łatwością dobiorą Państwo barwę do indywidualnych potrzeb.

Dostępna kolorystyka:

Cena za 1 metr o szer. 160 cm (+/-3cm).

Gramatura: ok. 190g/m2 (+/-)10g

Skład: 100% poliester

Certyfikaty i normy: PN-EN 71-3:2013-07E (bezpieczeństwo zabawek) PN-EN 71-3: 1998.

Apretura wodoodporna: powleczona jednostronnie poliuretanem

Zastosowanie: Bardzo mocna tkanina rewelacyjna do zastosowania na zewnątrz: na namioty, parasole, leżaki, poduszki, huśtawki, pokrowce na meble, legowiska dla zwierząt i wile wiele innych.

Gatunek 1.

Tkanina idealnie sprawdza się zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Nie blaknie na słońcu i nie przemaka nawet podczas bardzo trudnych warunków atmosferycznych.

Przykładowe zastosowanie:

Dostępne wzory:

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement