Main page

Sprzęt DJ-ski kolumny dmx nagłośnienie oświetlenie

(8460573375)
End Thu Oct 10 2019 04:01:41 GMT+0000 (UTC)

djlive8888
rating: 0Witam, do sprzedania cały sprzęt dj-ski. W zależności od wielkości Sali mamy gotowe komplety sprzętu dla imprezy małej, średniej, dużej lub plenerowej. Świetnie sprawuje się w dużych Salach Weselnych jak również dużych dyskotekach na imprezach firmowych oraz plenerowych.

Komplet 1) 800W SHARP + MAC AUDIO 2 x 400W

Komplet 2) 800W SHARP + MAGNAT 2 x 400W

Komplet 3) 600W SKYTEC + MAGNAT 2 x 300W

Komplet 4) LDM 400W + LDM 2 x 200W

Sprzęt można łączyć np. na imprezy plenerowe, otrzymując jeszcze większą moc. W sumie końcówek mocy jest 5 szt. kolumn 10 szt. mikserów dwukanałowych 3 szt. oraz 3 komplety mikrofonów bezprzewodowych. Można jednocześnie prowadzić więcej niż jedną imprezę.

W cenie jest również kompletny zestaw oświetleniowy wraz z 4-metrową rampą w kolorze czarnym minimum na kilkanaście elementów oraz osobny dodatkowy stojak np. na mniejsze imprezy na 4 efekty świetlne. W skład oświetlenia wchodzą: STINGER II efekt: LASER+LED+UV, LIGHT 4 ME efektowne ruchome głowy 4 szt. LED PAR LIGHT 2szt. LAMBADA LED 1szt. WYTWORNICA DYMU 1200W wraz z płynem. Wszystkie efekty posiadają pełne okablowanie, które podłączamy do urządzenia (sterownika DMX) 8-suwakowego i działają niezależnie w trybie MAUAL lub AUTO.

W cenie zawieram również wszelkie zakupione przewody oraz okablowanie. Jest kilkanaście przedłużaczy, przewody typu CHINCHE, JACK, DMX, RCA, HDMI, przewody zasilające, koncentryczne oraz dwużyłowe do kolumn. Dodatkowo kilkadziesiąt przejściówek adapterów – słowem sprzedaję wszystko co mam na stanie.

Do całości sprzętu dołączam duży parawan maskujący 4 częściowy o wysokości 1,20m w kolorze białym z odpinanymi rzepami do prania, dalej: duży ekran rzutnika o szerokości 2,5m wraz ze stojakiem oraz rzutnikiem LED.

W gratisie oddam wszelkie zgromadzone stany typu mikrofony przewodowe, gadżety do prowadzenia konkursów i zabaw, stroje, pełne konkursy wraz ze scenografią do ich prowadzenia, podkłady muzyczne oraz instrukcje obsługi.

Sprzęt czysty, w całości serwisowany, co sezon doinwestowany, trzymany w domu nie w garażu, na tyle sprawdzony, że mogę udzielić gwarancji rozruchowej. Zapraszam.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement