Main page

Cruises in Croatia on a yacht Dufour 45 Passion

(8984737468)
End Tue Mar 24 2020 13:53:51 GMT+0000 (UTC)

yachtingmorski
rating: 0Rejsy w Chorwacji z Pasją - jachtem Dufour 45

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych żeglarskiej przygody na jachcie w Chorwacji. Nasze rejsy w Chorwacji z Pasją to znacznie więcej niż oczekujesz od rejsu morskiego. Popłyń z nami i poczuj różnicę! Gwarantujemy wspaniałe przeżycia!

NASZE REJSY W CHORWACJI Z PASJĄ TO:

 • Komfortowy, bezpieczny, bogato wyposażony i niezawodny jacht Dufour 45, s/y Pasja, zaprojektowany z myślą o błękitnych wodach ciepłych mórz całego świata. Doskonały do żeglowania rodzinnego i w gronie przyjaciół.
 • Próba zbliżenia się do współczesnego ideału żeglarskiego: na jachcie w 4 dwu-osobowych kabinach, zaokrętowanych jest maksymalnie 7 uczestników + kapitan. Zapewniamy tym wysoki komfort żeglowania i przebywania na jachcie. W mesie nikt nie śpi, pozostaje wolna, jako pomieszczenie wspólne załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • Pogodny, doświadczony polski kapitan, który żegluje od dziecka, od kilku lat na stałe mieszka w Chorwacji i biegle operuje językiem chorwackim. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu, chorwackich wysp i ludzi ich zamieszkujących nasze rejsy w Chorwacji mają charakter żeglarskiej opowieści o tym wspaniałym kraju, jego wyspach, kulturze i wspaniałościach kulinarnych.
 • Ciekawie dobrane tematycznie trasy rejsów, podczas których koncentrujemy się na różnych aspektach poznawania Chorwacji – zwiedzamy zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, zachwycamy się walorami przyrodniczymi parków krajobrazowych, bawimy się do białego rana na lokalnej fieście organizowanej na jednej z wysp, czy też płyniemy szlakiem specjałów kuchni chorwackiej.
 • Doskonała okazja do zdobywania żeglarskiego doświadczenia. Nasz doświadczony kapitan, instruktor żeglarstwa PZŻ, chętnie przekazuje swoją wiedzę żeglarską. Po rejsie każdy z uczestników otrzymuje „opinię z rejsu“ i „wyciąg z dziennika jachtowego“, które to dokumenty są podstawą do uzyskania wyższych stopni żeglarskich.
 • Wszystkie opłaty związane z żeglowaniem zawarte są w cenie rejsu, tak, abyście nie martwili się o koszty i mogli skoncentrować się na aktywnym wypoczynku w wyśmienitej atmosferze.
 • 12 lat doświadczenia w organizacji rejsów, gwarancja komfortu przebywania na jachcie i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.
 • Stały dostęp do bezprzewodowego internetu na pokładzie jachtu, możliwość dzielenia się z innymi na bieżąco zdjęciami, przeżyciami i emocjami towarzyszącymi żeglarskiej pasji.
 • Przygoda dla każdego, niezależnie od wieku i posiadanego doświadczenia żeglarskiego.

Dufour 45 s/y Pasja

Dufour 45 Pasja jest zaprojektowany z myślą o żeglowaniu po ciepłych morzach całego świata. Szybkość, niezawodność, przestronność wnętrza, dzielność morska w połączeniu z bogatym wyposażeniem gwarantują wspaniałe przeżycia podczas żeglugi.

Dane techniczne jachtu:

Długość: 13,90 m

Szerokość: 4,30 m

Zanurzenie: 1,95 m

Ilość wody/paliwa: 450/220 dm3

Ilość kabin: 4

Ilość miejsc: do 7 + kapitan

Dufour 45 Pasja jest idealny dla grupy do 7 osób, rodziny lub 3 par płynących wspólnie.

Zdjęcia, dane techniczne, opis wyposażenia jachtu: https://yachtingmorski.pl/dufour-45-pasja/

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort żeglowania i przebywania na jachcie:

 • ponton wraz z silnikiem
 • grill jachtowy
 • panele słoneczne o mocy 220W
 • genaker
 • bieżący bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas postoju i żeglugi jachtu
 • TV LED
 • zamrażarka

Port macierzysty jachtu: Zadar

Trasa rejsu: Najpiękniejsze zakątki archipelagu Zadarskiego (Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar) i inne.

Szczegółowy grafik rejsów: https://yachtingmorski.pl/rejsy-w-chorwacji-z-pasja/

Cena rejsu od osoby wynosi: (okres 7 dni, sobota - sobota, wybrany tydzień)

- 25.04. - 30.05.2020 - od 1 895 PLN;

- 30.05. - 27.06.2020 - od 2 195 PLN;

- 27.06. - 29.08.2020 - od 2 495 PLN;

- 29.08. - 03.10.2020 - od 2 195 PLN;

- 03.10. - 25.10.2020 - od 1 895 PLN;

Cena rejsu obejmuje:

 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45 s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 7 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • troskliwą opiekę doświadczonego kapitana, opiekuna jednostki
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe jachtu
 • pościel
 • dostęp do bezprzewodowego internetu na jachcie

Cena rejsu nie obejmuje:

 • kaucji zwrotna za jacht w wysokości 50 Euro od osoby
 • składki na wyżywienie kupowane na bieżąco w trakcie trwania rejsu w wysokości 50 Euro od osoby; Załoga pokrywa koszty wyżywienia kapitana
 • opłaty klimatycznej w wysokości 10 euro od osoby na tydzień.

Warunki rezerwacji: I rata w wysokości 30% ceny rejsu, reszta płatna na miesiąc przed terminem rejsu.

JEDZENIE NA PASJI

Przykładamy dużą wagę do jakości wyżywienia na pokładzie Pasji, gdyż uważamy, że dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanego rejsu morskiego i dobrego wypoczynku. Posiłki przygotowywane są wspólnie przez załogę w wachtach, ze świeżych produktów, kupowanych na bieżąco podczas rejsu. Zakupy robimy w sklepach, na targach rybnych i warzywno-owocowych, a także korzystamy ze sprawdzonych źródeł – znajomych lokalnych rybaków, którzy zaopatrują nas w kalmary, ośmiornice, ryby i inne owoce morza. Na Pasji masz okazję poznać smak adriatyckiego kalmara przyrządzanego na różne sposoby przez naszego kapitana, a także wziąć udział w klimatycznej kolacji rybnej serwowanej prosto z grilla, podczas postoju jachtu, w jednej z urokliwych zatok. Dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska, oparta na rybach, owocach morza, wyśmienitych serach kozich, owczych i chorwackiej oliwie z oliwek. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu i języka chorwackiego, wiemy także, gdzie na trasie rejsu, zjeść wyśmienite posiłki w lokalnych konobach, w przystępnych cenach.

Składka na wyżywienie przygotowywane na jachcie wynosi 50 Euro od osoby. Pieniądze te wystarczają na swobodne kształtowanie menu. Kapitan jest zwolniony z wpłat do kasy jachtowej. W lokalnych restauracjach każdy płaci za siebie, a kolacja dla kapitana jest opłacana ze wspólnej kasy.

ZAKWATEROWANIE NA PASJI

Zależy nam na tym, żeby na Pasji, każdy czuł się wyjątkowo, komfortowo i dobrze wypoczywał. Maksymalna liczba osób, które okrętujemy na jachcie, w czterech kabinach, to 7 + kapitan. Dzięki temu, każdy ma własną koję w kajucie i swoją prywatną przestrzeń. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje ona wolna przez cały czas trwania rejsu, jako pomieszczenie wspólne załogi. Takie zagospodarowanie przestrzeni jachtowej gwarantuje wygodę dla wszystkich uczestników, zarówno przy wspólnych posiłkach w mesie, jak i podczas przebywania w kokpicie jachtu.

Na rejsy w Chorwacji zapisujemy pojedyncze osoby, pary oraz przyjmujemy zgłoszenia grupowe. Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Jeśli reprezentujesz grupę 6-7 osób, zapoznaj się z naszą ofertą czarteru Pasji z kapitanem https://yachtingmorski.pl/czarter-jachtu-dufour-45-pasja-z-kapitanem-w-chorwacji/

Możemy także zorganizować rejs w Chorwacji dla większej grupy na kilku jachtach.

UWAGA: OGŁOSZENIE DOTYCZY REJSÓW W CENIE 1895 PLN w terminach majowych i październikowych 2020

Jeśli jesteś zainteresowany rejsem w innym terminie, skontaktuj się z nami.

Istnieje możliwość wyczarterowania całego jachtu dla rodziny lub grupy znajomych.

Sailing Club Yachting Morski

Rejsy morskie, czartery jachtów, szkolenia żeglarskie

www.yachtingmorski.pl

T: 601 326 637

M: kontakt@yachtingmorski.pl

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement