Main page

Cotton cord 5 mm 100 m Black

(8299230574)
End Mon Aug 05 2019 15:05:32 GMT+0000 (UTC)

lowiczanka_com
rating: 0Witamy Serdecznie na naszych aukcjach

Przedmiotem niniejszej aukcji jest 100 metrów wysokiej jakości sznurka bawełnianego 5mm o mięsistym splocie i okrągłym przekroju. Wypełnienie sznurka stanowi rdzeń poliestrowy polskiej produkcji.

Dlaczego warto wybrać oferowany przez nas sznurek?

Oczywiście nie tylko jakość oferowanego sznurka, ani posiadanie przez użytą do produkcji przędze atestów nie świadczy jeszcze o wyjątkowości naszego wyrobu. Natomiast możemy się pochwalić tym, że konfekcjonujemy nasz wyrób na papierowych cewkach wytworzonych z recyklingu.

Co zmienia zastosowanie cewki w przypadku sznurka?

Naszym zdaniem bardzo wiele – przede wszystkim unikacie żmudnego nawijania kłębków, a więc zyskujecie troszkę czasu. Sznurek nawinięty krzyżowo, więc odwija się bez żadnego trudu nawet jeśli postanowicie pracować na naprawdę dużych prędkościach. Sznurek nawinięty na cewkę znacznie łatwiej przechowywać, ponieważ na pewno się nie poplącze.

Przykładowe wykorzystanie sznurka o średnicy 5 mm 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem i będziemy wspólnie rozwijać naszą ofertę, bo każdy głos i opinia z Waszej strony to dla nas cenna wskazówka dotycząca zakresu naszej oferty.

Karta kolorów

Ponieważ niezwykle trudno jest oddać właściwe kolory na ekranie monitora, dlatego w celu identyfikacji poszczególnych barw i kolorów polecamy skorzystać z wikipedii, ponieważ na podstawie zamieszczonej w tym serwisie palety określiliśmy występujące w naszej palecie sznurków kolory. https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolor%C3%B3w

Na innych naszych aukcjach sznurek w kolorze stalowym o średnicach 3 i 9 mm oraz sznurek pyton

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement