Main page

Comfortable home on the shore of Lake Teeth

(8201878529)
End Wed Sep 11 2019 05:45:02 GMT+0000 (UTC)

1973vp
rating: 0Zapraszamy Państwa na wypoczynek do komfortowych domów całorocznych położonych nad jeziorem Blanki wśród pięknych krajobrazów w małej warmińskiej wsi Suryty.

Posiadamy 2 Domy o powierzchni 115m2

Na parterze domu znajduje się przestronny przedpokój z pomieszczeniem gospodarczym, salon, kuchnia, 1 sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienka. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD: zmywarka, lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, płyta kuchenna, piekarnik, ekspres do kawy, czajnik elektryczny. W salonie z kominkiem, umieszczono komfortowy zestaw wypoczynkowy, telewizor z TV SAT, oraz stół z 6 krzesłami. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie z podwójnymi łóżkami i łazienka z pralką. Dom posiada obszerny taras na parterze skierowany w stronę jeziora oraz 2 balkony na piętrze. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe. Domy wyposażone są w klimatyzację. Domy są ogrzewane kominkiem z płaszczem wodnym i c. o.

Posiadamy 2 domy o powierzchni 56m2

Na parterze domu znajduje się: salon, kuchnia, 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem , łazienka. Kuchnia jest wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, płyta kuchenna, piekarnik, ekspres do kawy, czajnik elektryczny. W salonie umieszczony jest kominek, komfortowy zestaw wypoczynkowy, telewizor z TV SAT, oraz stół z 4 krzesłami. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie: jedna z 2 pojedynczymi łóżkami a druga z podwójnym łóżkiem i dostawką na 2 osoby. Dom jest ogrzewany kominkiem, dodatkowo łazienki i sypialnie wyposażone są w kaloryfery elektryczne. Parter jest ogrzewany przez podgrzewane podłogi. Dom posiada obszerny taras na parterze skierowany w stronę jeziora oraz balkon na piętrze. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe.

Posiadamy 2 domy o powierzchni 86m2

Na parterze domu znajduje się: salon, kuchnia i duża łazienka. Kuchnia jest wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa,zmywarka, płyta kuchenna, piekarnik, ekspres do kawy, czajnik elektryczny. W salonie umieszczony jest kominek, komfortowy zestaw wypoczynkowy, telewizor z TV SAT, oraz stół z 4 krzesłami. Dom jest wyposażony w klimatyzację. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie: jedna z 2 pojedynczymi łóżkami oraz 2 z z podwójnym łóżkiem. Jest też dostawka na 2 osoby. Dom jest ogrzewany c.o. z kominka. Dom posiada obszerny taras na parterze skierowany w stronę jeziora oraz balkon na piętrze. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe.

Z uwagi na bezpieczeństwo miejsca do grillowania zostały wyznaczone ok. 50M od domów na terenie zielonym. Na terenie obiektu znajduje się dodatkowo pomieszczenie biesiadne z grillem nad jeziorem, wyznaczone miejsca do grillowania na terenie zielonym, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, 3 pomosty, plaża i wędzarnia. Każdy domek posiada własny parking na dwa samochody.

W cenę wynajmu jest wliczone użytkowanie rowerków wodnych i kajaków.

Jest także możliwość wynajęcia za opłatą małej żaglówki typu Bez-2 i silnika spalinowego oraz łódki wędkarskiej.

Kwestie terminu rezerwacji należy uzgodnić telefonicznie.

PEŁNA INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI DOMÓW ORAZ CENNIK SZCZEGÓŁOWY NA

www.warmiasuryty.p

 

W przypadku mniejszej liczby osób możliwa negocjacja ceny,

dodatkowe opłaty - energia wg licznika, opłata miejscowa 2zł os./doba, kaucja w wysokości równowartości za 1 dobę

ZAPRASZAMY

KONTAKT 504 254 045

 

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement