Main page

CROATIA ACCOMMODATION APARTMENTS ON THE BEACH, REST

(8979041757)
End Thu May 21 2020 17:20:11 GMT+0000 (UTC)

sebcio70
rating: 0Wspaniałe i niezapomniane wakacje nad morzem w Chorwacji

Zapraszamy Państwa do spędzenia wspaniałych wakacji w słonecznej Dalmacji. W ofercie mamy nowoczesny dom, położony zaledwie ok 20-25 metrów od morza. W sumie do dyspozycji jest 8 klimatyzowanych apartamentów 2+2

Dom leży w Seline, na Rivierze Paklenickiej, u podnóża Parku Narodowego Paklenica. Do centrum Seline jest ok 800 metrów, a do centrum Starigradu ok 4,5 km. W Starigradzie znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze oraz stragany z pamiątkami. Przy głównej promenadzie jest małe molo spacerowe. Do Parku Narodowego Paklenica jest stąd ok. 1,5 km.Wszystkie apartamenty są klimatyzowane, nowoczesne, jasne i dobrze wyposażone. Na posesji znajduje się duży piec grilowy i duże, masywne ławy do biesiadowania przy grilu, a przed domem miejsca parkingowe. Najbliższa plaża jest mieszana: żwirowa, kamienista i platformy beton – kamień. W domu mieści się 8 apartamentów 2 pokojowych. Każdy składa się z sypialni i pkoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu/balkonu.

Ceny wynoszą od 45-85 euro za dobę za apartament, w zależności od terminu. W przypadku większych grup istnieje możliwość małej negocjacji ceny :-)W cenie są już zawarte wszystkie opłaty: klimatyzacja, opłata klimatyczna, wifi, sprzątanie końcowe i miejsca parkingowe.

Możliwości rozrywki w miasteczku i okolicy:

w miasteczku: żeglowanie, surfing (możliwość odbycia kursu), piesze wędrówki po Parku Narodowym, wycieczki rowerowe trzema

trasami o różnym stopniu trudności, trecking, wspinaczka dla początkujących i zaawansowanych (możliwość odbycia kursu). Foto

Jeepsafari po górach Velebit, skutery wodne, wycieczki kanałem velebickim i po rzece Zrmanja.

w okolicy: kayaking, rafting, bungee jumping, wycieczka statkiem na wyspy Kornati

Pozostałe atrakcje w miasteczku: coroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy (w sierpniu),

Międzynarodowe Zadowy Wspinaczkowe: Big Wall Speedcleambing (w maju),

święto Velika Gospa (pielgrzymka i msza 15.08.) - a wieczorem koncerty, chorwacka kuchnia, fajerwerki.

Półmaraton Paklenicki (w maju).

Coroczne Spotkanie Fanów Karola Maya i filmu Winnetou (maj lub czerwiec). Festiwale folklorystyczne (lipiec, sierpnień, wrzesień)

Wyspy Kornati są śródziemnomorskim rajem, nienaruszonym do dzisiejszych czasów. Ze względu na wyjątkowe piękno, urozmaiconą linię brzegową oraz zachowaną przyrodę, większa część wysp kornatskich została ogłoszona w 1980 roku Parkiem Narodowym.

Park Narodowy Kornati składa się z około 100 wysp, wysepek i skał. Archipelag rozciąga się od Szybenika do Zadaru i obejmuje 12% wszystkich wysp w chorwackiej części Adriatyku. Większość wysp jest niezamieszkana, a do tego niesamowicie piękna, z malowniczymi klifami i uroczymi zatoczkami. Dostać się tam można tylko drogą morską, np. podczas rejsu wycieczkowego statkiem z Zadaru.

Proponujemy Państwu urocze, jednodniowe wycieczki po Parku Narodowym Kornati. Wycieczka rozpoczyna się o 8 rano i kończy o 18 w turystycznej części Zadaru. Proponowana Państwu wycieczka różni się znacząco od innych tego typu wypraw, gdyż odbywa się cały czas rzeczywiście po Parku Narodowym Kornati. Wielka latarnia morska, kościółek z XIII wieku, wieża z X wieku i stare rybackie osiedla dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Faktycznym celem podróży jest czarująca wyspa, pełna niespotykanych skał i pozostałości filmowego miasteczka, oraz dwie przepiękne plaże z krystalicznie czystą wodą, oferującą Państwu zimne orzeźwienie (2 godziny kąpieli). Na wyspie Kornat w gościnnej atmosferze domu kapitana, w cieniu oliwnych drzew oczekuje Was obiad (mięso i ryby z grila, sałata, owoce, dowolne ilości chłodnego wina, soku i wody). Wioska, w której mieszka kapitan liczy zaledwie 7 domostw. Panuje tu niesamowita, niezakłócona odgłosami cywilizacji cisza. W cenie wycieczki wliczone są: śniadanie na statku, obiad, wstęp do Parku Narodowego Kornati. Statek mierzy 18 m długości i może pomieścić 90 osób. Wycieczkę można zarezerwować mailem lub telefonicznie.

Zapraszamy!

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement