Main page

CREAM Q TO PREVENT ODLEŻYNOM - INDIA - 500 ML.

(7707849640)
End Mon Jan 21 2019 07:55:38 GMT+0000 (UTC)

ekozen
rating: 0Regenerujący Balsam Q jest szczególnie polecany do stosowania w miejscach narażonych na powstawanie odleżyn – plecach, pośladkach, piętach czy barkach. Delikatnie natłuszcza i nawilża powierzchnię skóry, chroniąc ją i zapobiegając powstawaniu mikrourazów. Regularne stosowanie poprawia kondycję skóry narażonej na odleżyny. Idealnie się wchłania, a delikatny masaż podczas aplikacji poprawia krążenie krwi.Lekka formuła Balsamu Q idealnie nadaje się do masażu oraz oklepywania. Pozwala na szybkie wchłonięcie się i pozostawienie skóry suchej. Nie brudzi ubrania, nie pozostawia tłustych śladów.

Zawiera:

* Naturalne olejki z drzewa herbacianego  - Ma bardzo silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Zapobiega zakażeniom i równocześnie przyspiesza procesy regeneracji skóry. Pomocny w gojeniu ran.

* Naturalne olejki eteryczne z lawendy -  Wykazuje włąściwości silnie odkażające, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwropne, przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe. Stymuluje wzrost nowych komórek, tworzenie się nowej tkanki. Pomocny w pielęgnacji egzem.

* Naturalne olejki eteryczne z rozmarynu - działa antyseptycznie, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Preparat wykazuje następujące działanie:

* wspomaga naturalne mechanizmy ochronne skóry

* utrzymuje optymalną wilgotność skóry

* łagodzi podrażnienia

* poprawia kondycję skóry w miejscach narażonych na odleżyny.

Sposób użycia:

Balsam należy rozprowadzić na powierzchni skóry narażonej na powstawanie odleżyn i wmasować. Następnie, po wchłonięciu Balsamu Q, należy ręką ułożona w daszek oklepać miejsce. Dzięki temu zabiegowi balsam wnika w skórę, poprawiając jej ukrwienie, co powoduje uczucie świeżości i odprężenia. Oklepywanie porusza głębsze partie skóry polepszając przepływ krwi.

Powszechnie stosowany jest do łagodzenia podrażnień powstałych w wyniku zabiegów kosmetycznych tj.: depilacja, golenie itp..

2018 © poleur.com·Main page·User Agreement