Main page

ETUI SLIM CASE CLEAR do SAMSUNG GALAXY A40 + SZKŁO

(8076288718)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

mobes_pl
rating: 0Etui Przezroczyste + Szkło Hartowane do SAMSUNG Galaxy A40 2019

Symbol towaru: #01367

SILIKONOWE ETUI

  • Idealne dopasowanie
  • Wytrzymały materiał TPU
  • Bardzo cienkie i lekkie

SZKŁO HARTOWANE

  • Typ szkła: płaskie 2.5D
  • Twardość: 9H
  • Warstwa szkła: 0,3mm
  • Wymiary: 63,5x137,5mm

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw przezroczystego silikonowego etui wraz z płaskim szkłem hartowanym do telefonu SAMSUNG Galaxy A40 2019 (SM-A405F) 5.90-cala.

Silikonowe etui zapewnia ochronę przed wstrząsami, uderzeniami oraz zadrapaniami. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu etui jest idealnie dopasowane do Twojego smartfona pozostawiając łatwy dostęp do wszystkich portów oraz przycisków. Etui jest bardzo lekkie i cienkie co przekłada się na komfort użytkowania. Przezroczysta powłoka zachowuje oryginalny wygląd urządzenia a specjalna tekstura zapobiega powstawaniu efektu "mokrych plam".

Szkło hartowane zapewnia dodatkową ochronę dla ekranu Twojego telefonu. Cechuje go idealna przezroczystość dzięki czemu nie zmienia wyświetlanego obrazu pozostawiając jasny i żywy obraz oraz nie wpływa negatywnie na działanie dotyku. Szkło jest idealnie dopasowane oraz posiada powłokę oleofobową, która jest odporna na zarysowania i przyleganie brudu. Zaokrąglone krawędzie zwiększają komfort użytkowania. W zestawie dwie ściereczki do czyszczenia ekranu.

Uwaga! Szkło zakrywa tylko płaską część ekranu. Oznacza to, że nie zakrywa całej powierzchni ekranu (m.in. lekko zakrzywionych krawędzi).

Uwaga! Przed zakupem upewnij się czy model i rocznik Twojego smartfona jest taki sam jak podany w aukcji.

Real photo

Zdjęcie przedstawia rzeczywisty wygląd przedmiotu. Pozostałe zdjęcia mogą mieć charakter poglądowy.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement