Main page

Boarding house for rent Beskid

(8178432364)
End Wed Sep 04 2019 20:42:21 GMT+0000 (UTC)

Komarzoto
rating: 0Witam !

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w przepięknej krainie pogranicza Beskidu Makowskiego i Żywieckiego u stóp góry Solniska w miejscowości Lachowice.

Nazywam się Adam i wraz z żoną Natalią i naszym 2 letnim synkiem Radkiem mieszkamy i prowadzimy nasze gospodarstwo z którym pragniemy państwa zapoznać .

Oferujemy komfortowy dom z osobnym wejściem(4 pokoje 2 osobowe, wspólna kompletnie wyposażona kuchnia,salon, 2 łazienki)położony w otoczeniu urokliwych pełnych dzikiej zwierzyny pól i lasów.

W obrębie gospodarstwa znajduje się duży taras z możliwością grilowania, miejsce na ognisko, ogólnie dostępna szklarnia i ogród oferujące w sezonie pyszne i zdrowe bio warzywa i owoce.

Zamieszkanie w czynnym gospodarstwie daje okazję zetkniecie się z codziennym życiem gospodarstwa, obserwowaniem cyklu życia roślin jak i codziennych prac.

Piękna lokalizacja umożliwia nie tylko podziwianie widoków, obserwacje dzikich zwierząt oraz licznych gatunków ptaków ale tęż skorzystanie z darów pełnego grzybów i owoców lasu.

Czynna pracownia kowalska jest okazją do podglądanie tajników zawodu a nawet wzięcie udziału w pokazach lub warsztatach nie tylko kowalskich ale też z renowacji mebli i snycerki.

W Beskidach każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok i przez cały rok znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby poszukujące aktywnego wypoczynku, jak i relaksu i spokoju.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement