Main page

BLACKBERRY PASSPORT, SUPER CONDITION THAT MUST BE MET IN ORDER EN

(7602463024)
End Sat Mar 02 2019 18:21:42 GMT+0000 (UTC)

aniatrol
rating: 0Oferuję na aukcji telefon BLACKBERRY PASSPORT. Nie jest to podrobiony chińczyk, ani przywieziony 'od cioci z ameryki' składak bez gwarancji, telefon pochodzi z polskiej dystrybucji (PLAY) i w tej sieci na podstawie faktury posiadał gwarancję - do 08.12.2017.

Ponadto telefon jest w świetnym stanie, cały czas noszony w etui oraz z przyklejoną folią 3MK - HD+, także ekran posiada minimalne ślady użytkowania (1 ledwo widoczna rysa z prawej strony ekranu - próbowałem uchwycić aparatem, ale jest naprawdę delikatna). Folię ściągnąłem do zrobienia zdjęć, ale dodaję nowy egzemplarz tejże folii (3MK - HD+), gdyż pierwotnie zakupiłem dwie. Ponadto w zestawie pokrowiec (lekko pękniety) i wszystko co było od nowości, tj. słuchawki (używane), ładowarka, papiery, faktura zakupu (podstawa gwarancji).

Telefon spisuje się świetnie, nie zacina się, klawiatura QWERTY jest fantastycznej jakości, do tego cała działa jako touchpad, system to BLACKBERRY OS 10, jednak można spokojnie instalować aplikację na system Android dzięki aktualizacji systemu BB OS z poprzedniego roku. Można również samemu zainstalować Google Play store jak w każdym telefonie z Android.

Telefon ma 3gb RAM, 32GB internal memory, prawdziwy 'flagowiec' z fizyczną klawiaturą, ekran nie do przebicia, w pełnym słońcu wszystko widać wyraźnie, do tego bardzo dobry aparat.

Na zestaw składa się:

- Telefon BLACKBERRY PASSPORT na gwarancji w sieci PLAY do 08.12.2017

- Nowa folia 3MK HD+,

- Pudełko wraz z całym zestawem.

Zachęcam do licytacji, wiem, iż niełatwo znaleźć ten model w takim stanie i na oryginalnej gwarancji z PL dystrybucji

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement