Main page

A cottage on the lake żywiec

(8190573887)
End Sun Sep 08 2019 17:26:32 GMT+0000 (UTC)

gulusia
rating: 0Mam do wynajęcia nowy domek nad samym jeziorem Żywieckim z widokiem na jezioro. Domek ma bezpośrednie zejście do jeziora przez lasek (tu jest możliwość zejścia po kamykach do wody - podłoże: kamyki, małe "dzikie" zatoczki ). W pobliżu znajduje się duże płaskie zejście do jeziora. Oprócz tego można pojechać samochodem na piaszczystą plażę miejską strzeżoną, gdzie można wypożyczyć kajaki lub rowerki wodne). Domek stoi w zacisznym miejscu z dużym ogrodem - miejsce na grilla, taras, trampolina dla dzieci, miejsce do parkowania.

W środku duży salon z obszernym aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, narożnik rozkładany z miejscem do spania, stół jadalniany, tv, kominek, łazienka z dużym prysznicem. Na piętrze domku znajduje się otwarta przestrzeń z trzema pojedynczymi łóżkami oraz jednym małżeńskim. W sumie dysponuję 7 miejscami noclegowymi. Wokół domku dużo miejsca na leżakowanie i odpoczynek w ciszy. Na zdjęciu widok na jezioro z pokoju. Domek jest nowy jeszcze nie był wynajmowany. Cena uzależniona jest od ilości osób i terminu.                                                                                                                W razie pytań czy więcej zdjęć proszę o kontakt telefoniczny. 696-221-472, mail 2.2@interia.pl

Atrakcje w pobliżu :

Jezioro Żywieckie (z licznymi szkółkami żeglarskimi i pływackimi oraz wypożyczalniami sprzętu wodnego: łodzie żaglowe, kajaki, rowerki wodne itp.)

Góra Żar (761 m n.p.m.) - szczyt w Beskidzie Małym

Skrzyczne (1257 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego. Skrzyczne słynie ze wspaniałej panoramy Beskidów i Tatr

Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie (34km)

http://www.inwaldpark.pl/parkminiatur/

Energylandia – Największy park rozrywki w Polsce położony w Zatorze, w woj. małopolskim (40km)

https://energylandia.pl

Mini ZOO w Żywcu (bezpłatne), możliwość jazdy konnej dla dzieci

Muzeum Arcyksiążęcego Browaru Żywiec

Stary Zamek w Żywcu

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement