Main page

A PARLOR GAME PEGASUS SLOT MACHINE + GUN + GAMES

(8243236334)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

smart_koszyk
rating: 0ZESTAW WSZECH CZASÓW - GRA TELEWIZYJNA TYP PEGASUS + ZESTAW GIER + PISTOLET + 2 PADY

NAJLEPSZA KONSOLA NA ŚWIECIE - TERAZ NAJNOWSZA WERSJA - Klasyka sama w sobie - SUPER KONTYNUACJA PEGASUSA.

  

Pamiętasz stare dobre dzieje gdy to 8 bitowce rządziły telewizorami? Pamiętasz takie klasyki jak MARIO BROS, STREET FIGHTER 1, 2 lub CONTRA?

Teraz powracają w nowej konsoli z całym zestawem w super cenie. Przeżyj niezapomniane chwile jeszcze raz! Znajdź pudło z kartridżami, odśwież stare przeboje, przypomnij sobie najlepsze gry świata! Tylko tu i teraz! Najlepsza zajawka na świecie!

Te chwile nie powinny odejść. Latające dżojstiki, bieganie po kolegach z wielkim zapałem "Pożycz jakiś kartridż ". Nasza konsola została wyposażona w wiele popularnych gier z lat 90'tych i te wystarczą na bardzo długo.

.  

Konsola zawiera gry z najlepszych składanek gier na pagasus'a. Pomyśl ile to godzin grania... Tak, tak, dokładnie! Możesz również dokupić kartridż z innymi grami, ponieważ konsola posiada gniazdo na kartridże.

Konsola została wykonana zgodnie z najnowszym designem i funkcjonalnością. Do zestawu dołączono wszystkie elementy pozwalające rozpocząć przygodę z konsolą : 2 pady, pistolet, zestaw gier wgranych do "pamięci" konsoli oraz okablowanie i zasilacz.

Zestaw zawiera:

  • Konsole
  • 2 x Pady
  • Pistolet
  • Zestaw gier z popularnej konsoli pegasus (NES) - gry są wgrane w "pamięć" konsoli lub na osobnym kartridżu - w zależności od dostawy
  • Zasilacz
  • Kabel do telewizora

Pistolet do gry w strzelanki oraz 2 pady stylizowane na playstation:

Uprzedź żonę! Powiadom kolegów! Wyślij dzieci do dziadków, opanuj telewizor i rozpocznij przygodę z największymi klasykami na świecie! Nigdzie indziej nie znajdziesz tylu znanych i niezapomnianych tytułów. Pokaż swoim dzieciom w co grałeś za młodu. Przypomnij im o klasykach wszech czasów !

Uwaga: Ze względu na różne partie produkcyjne, napisy na konsoli (Polystation, FunGame, 2009 itp.) mogą być różne od prezentowanych na zdjęciu. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na funkcjonalność całego produktu. Gry w zestawie znajdują się na kartridżu lub są wgrane do pamięci konsoli. Należy uruchomić konsolę, a wtenczas lista gier pokaże się na ekranie startowym. Niezależnie od tego, można korzystać z osobnych kartridży.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement