Main page

A NEW model of the V2 PAD for PS4 DUALSHOCK 4 CAMOUFLAGE GREEN

(8297762573)
End Mon Aug 12 2019 09:00:33 GMT+0000 (UTC)

xGameCenter
rating: 0Oryginalny pad PS4 Dualshock 4 działający z każdym modelem PS4, PS4 Slim oraz PS4 PRO.

Nowy Model V2 GREEN CAMO

  • Przeznaczenie: PS4, PS4 SLIM, PS4 PRO
  • Interfejs Bezprzewodowy
  • Zastosowane technologie Bluetooth
  • Kolor zielony moro
  • Zasilanie: wbudowany wewnętrzny akumulator
  • Sprzedawany pad bez kabla ładującego oraz pudełka

Kontroler powystawowy. Może nosić minimalne ślady na obudowie w postaci mikrorysek bądź minimalnych przetarć.

Wersja OEM - zapakowany w woreczek foliowy.

Poczuj moc pada bezprzewodowego!

Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej Bluetooth, DualShock4 pozwala na jednoczesną zabawę maksymalnie siedmiu graczom, bez potrzeby podłączania jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych. Co więcej, wystarczy wsunąć przewód USB do kontrolera, aby płynnie przejść z połączenia bezprzewodowego na przewodowe i automatycznie podładować akumulatory kontrolera bez potrzeby przerywania zabawy.

Rewolucja w Twoich rękach

Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który zapewnia doskonałą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najbardziej ergonomicznym, intuicyjnym sposobem gry – a dodatkowo kupisz go w szerokiej gamie kolorów.

Nowy sposób gry. Poznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Przycisk SHARE

Uchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.

Panel dotykowy

Jeszcze bardziej precyzyjna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego wymiaru grom.

Pasek świetlny

Zintegrowany pasek świetlny, który świeci w różnych kolorach w zależności od tego, co dzieje się w grze – teraz widać go na panelu dotykowym.

Wbudowany głośnik

Ożyw swoje gry i usłysz każdy szczegół dzięki efektom dźwiękowym pochodzącym bezpośrednio z kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

Stereofoniczne gniazdo słuchawkowe

Słuchaj gier przez słuchawki — zintegrowane gniazdo słuchawkowe 3,5 mm pozwoli Ci usłyszeć każdy huk, trzask oraz wybuch.

Czujniki ruchu

Kołysz się i ruszaj, a wbudowany niezwykle czuły akcelerometr z żyroskopem wykryje ruch, przechylanie i rotację kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement