Main page

AQUA GEL 150 ml INTIMATE GEL LUBE LUBRICANT

(7581346480)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

WYSPA_ROZKOSZY
rating: 0Kod produktu : A068

  • Można z nim uprawiać miłość francuską.
  • Świetnie ułatwia zabawę ze wszystkimi gadżetami erotycznymi.
  • Długo się utrzymuje co czyni go ekonomicznym.

AQUA ANAL GEL 150ml - profesjonalny żel nawilżający na bazie wody doskonale nawilżający części intymne dla Pań i Panów. Jest bardzo delikatny, a jednocześnie charakteryzuje się wysoka wydajnością. Już niewielka ilość wystarczy do dużego nawilżenia. Produkt nie plami, jest łatwo zmywalny. Dzięki niemu Twój sex będzie ślisssssssski !!!

Pytanie brzmi : JAK ? JAK TEN ŻEL DZIAŁA ?

A więc... Nanieś go na całą długość swojego penisa i na cipkę swojej partnerki. Od razu wszystkie jego składniki wchłoną się w Twojego członka i waginę. Już teraz możesz wkroczyć do akcji !

Ma on wiele zalet... nie plami, pozostawia świeży i przyjemny zapach, nie powoduje podrażnień, jest bardzo wydajny i zapewnia DOSKONAŁY POŚLIZG!

To właśnie on ! Wasz wybawca !

Zapewnijcie sobie mega śliski sex a przy nim cudowne doznania i maxymalne orgazmy !!!

Może być używany wraz z prezerwatywami.

"Naszym głównym celem jest spełniać erotyczne marzenia i fantazje ludzi na całym świecie. Dbamy o Twoje zdrowie, edukujemy i bawimy, ale przede wszystkim sprawiamy jak najwięcej przyjemności"

Oryginalne produkty marki: zawsze najwyższa jakość produktu w niesamowicie niskiej cenie. Dostępne tylko w dobrych sklepach.

Kupując na naszych aukcjach dodatkowo otrzymasz planszową grę komputerową wysyłaną na e-mail.

Wyślij do nas e-mail o tytule "GRA GRATIS" z numerem zamówienia, który otrzymasz po zakupie, a w odpowiedzi na niego otrzymasz link do pobrania gry wraz z kluczem aktywacyjnym.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement