Main page

ANNA ART__yeah__ VITA image

(8295663224)
End Sun Jul 21 2019 19:20:00 GMT+0000 (UTC)

cezar858
rating: 0PRZEDMIOTEM  AUKCJI  JEST  OBRAZ  PT.  TYTUŁEM :

" GŁÓWNA WYGRANA "

Technika olejna - szpachla - pędzel , faktura farby

Podobrazie LEN 100% - naciągnięty na krosno

wymiar : 70 cm x 55 cm

WITALI ŻUK ( VITUS )

Urodził się w 1973 r.Mieszka i tworzy w Mińsku .Malarstwem olejnym zajmuje się ponad 20 lat.Uczył się na Akademii Sztuk Pięknych im.Repina w Sankt-Petersburgu.Malarstwo Jego cechuje piękny dobór barw i wyczucie smaku oraz wspaniała gra światła.W swoich wszystkich pracach kładzie duży nacisk na staranne wypracowanie szczegółów,kolorystykę i grę światła co tworzy niezapomnianą atmosferę.Tematyka prac Witusa przynosi ukojenie dla oglądających i zaspakajają oczekiwania miłośników sztuki .

,,Malarstwo jest milczącą poezją, a poezja – mówiącym malarstwem. „      Simonides

WYSOKIEJ KLASY PODOBRAZIE ORAZ CERTYFIKAT TO GWARANCJA ŻE OBRAZY MALOWANE SĄ RĘCZNIE PRZEZ AUTORÓW. NA MOICH AUKCJACH WYSTAWIAM TYLKO PRAWDZIWE , OLEJNE OBRAZY.

Obraz werniksowany,sygnowany podpisem autora, sprzedawany bez ramy.

Do każdego obrazu dołączamy oryginalny certyfikat. Hologram jak i wszystkie dane są jedyne i niepowtarzalne. Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Na życzenie wystawiamy rachunek.

Odwzorowanie kolorów może nieznacznie różnić się od oryginału - może to być spowodowane techniką fotografowania lub ustawieniami Państwa monitorów.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement