Main page

ANNA ART__WAKACJE__ WERPACHOWSKA obraz

(8295655445)
End Sun Jul 21 2019 19:25:00 GMT+0000 (UTC)

AnnABC
rating: 0PRZEDMIOTEM  AUKCJI  JEST  OBRAZ  PT.  TYTUŁEM :

" WAKACJE "

Technika własna - farba olejna, szpachla - pędzel , faktura farby. TECHNIKA WŁASNA.

Podobrazie bawełna - naciągnięta na krosno

wymiar :  50 cm x 60 cm

ANNA WERPACHOWSKA

Mieszka i tworzy od ponad 25 lat w Białymstoku. Swoje pierwsze obrazy malowała pod okiem wielu malarzy francuskich z którymi miała możność przebywania i nauki głównie na południu Francji w Nicei gdzie mieszkała kilka lat. Wielki wpływ na jej twórczość zawsze mieli malarze "spod znaku dawnej szkoły rosyjskiej". Jej częsty kontakt z malarzami z Białorusi W. Martynczukiem , G. Pitsko , W. Stratovichem , L. Lesoklinską i wieloma innymi miały ogromny wpływ na jej rozwój.Pozwoliło to jej stworzyć własny rozpoznawalny styl malarski bazujący na francusko - rosyjskiej mieszance biorącej najlepsze z niej wzorce. Maluje sceny uliczne , pejzaże , kwiaty , obrazy na starych deskach . Uczestniczka wielu wystaw w tym trzech w Londynie w 2013 roku.

,,Malarstwo jest milczącą poezją, a poezja – mówiącym malarstwem. „ Simonides

OBRAZ POSIADA ZAMALOWANE BOKI . MOŻE BYĆ POWIESZONY NA ŚCIANIE BEZ RAMY.

WYSOKIEJ KLASY PODOBRAZIE ORAZ CERTYFIKAT TO GWARANCJA ŻE OBRAZY MALOWANE SĄ RĘCZNIE PRZEZ AUTORÓW. NA MOICH AUKCJACH WYSTAWIAM TYLKO PRAWDZIWE , OLEJNE OBRAZY.

Obraz werniksowany,sygnowany podpisem autora, sprzedawany bez ramy.

Do każdego obrazu dołączamy oryginalny certyfikat. Hologram jak i wszystkie dane są jedyne i niepowtarzalne. Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu są własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Na życzenie wystawiamy rachunek.

Odwzorowanie kolorów może nieznacznie różnić się od oryginału - może to być spowodowane techniką fotografowania lub ustawieniami Państwa monitorów.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement