Main page

ANNA ART__HOBBY__MOROZOVA picture

(8295672234)
End Sun Jul 21 2019 19:15:00 GMT+0000 (UTC)

cezar858
rating: 0PRZEDMIOTEM  AUKCJI  JEST  OBRAZ  PT.  TYTUŁEM :

" FASCYNACJA "

Technika olejna - szpachla - pędzel , faktura farby

Podobrazie bawełna - naciągnięta na krosno

wymiar : 40 cm x 30 cm

TATIANA MOROZOWA

Urodziła się 1979 roku w Grodnie gdzie w latach 1986 - 1996 uczyła się w szkole o profilu artystycznym. W latach 1996 - 2001 studiowała na Uniwersytecie Państwowym w Grodnie. Pracuję w technice malarstwa sztalugowego, posługuje się farbami olejnymi korzystając z własnych technik. Specjalizuję się w gatunkach: pejzaż, scenki rodzajowe, portret, martwa natura. Zajmuje się również profesjonalnie dekoracją wnętrz mieszkalnych i ogólnoużytkowych. W jej obrazach widać wielką wrażliwość artystyczną,  niepowtarzalne ,zmysłowe i jedyne w swoim rodzaju postrzeganie Świata. Jej bardzo indywidualny styl został przez nią samą ujętym w subtelne cugle wyrafinowanej sztuki malarskiej.

,,Malarstwo jest milczącą poezją, a poezja – mówiącym malarstwem. „ Simonides

OBRAZ POSIADA ZAMALOWANE BOKI . MOŻE BYĆ POWIESZONY NA ŚCIANIE BEZ RAMY.

WYSOKIEJ KLASY PODOBRAZIE ORAZ CERTYFIKAT TO GWARANCJA ŻE OBRAZY MALOWANE SĄ RĘCZNIE PRZEZ AUTORÓW. NA MOICH AUKCJACH WYSTAWIAM TYLKO PRAWDZIWE , OLEJNE OBRAZY.

Obraz werniksowany,sygnowany podpisem autora, sprzedawany bez ramy.

Do każdego obrazu dołączamy oryginalny certyfikat. Hologram jak i wszystkie dane są jedyne i niepowtarzalne. Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu są własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

Na życzenie wystawiamy rachunek.

Odwzorowanie kolorów może nieznacznie różnić się od oryginału - może to być spowodowane techniką fotografowania lub ustawieniami Państwa monitorów.

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI.

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement