Main page

ACID CITRIC acid E330 FOOD 1kg NET

(8099597181)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

bakaleo_pl
rating: 0KWAS KWASEK CYTRYNOWY SPOŻYWCZY E330 1kg CZYSTY

Najlepszej jakości kwas cytrynowy spożywczy e330 marki Bakaleo.

Szczelnie zapakowany w opakowanie typu "doypack" co umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania.

Czym jest kwas cytrynowy spożywczy marki Bakaleo?

Jest to organiczny związek chemiczny z grupy hydroksykwasów karboksylowych. Posiada wiele ciekawych zastosowań w kuchni jak i w kosmetyce, ponadto jest bezpiecznym i uniwersalnym środkiem czystości.

Kwasek cytrynowy zastosowanie w kuchni:

Zastosowanie kwasku cytrynowego w produkcji żywności oraz w kuchni jest niezwykle szerokie. Kwasek cytrynowy to popularny składnik napojów, przypraw, sałatek, sosów, słodyczy i wielu innych produktów.

Cechy produktu:

  • Waga:1kg (1000g)
  • Wzór chemiczny:C6H8O7•H2O, Citric acid Monohydrate E330
  • Czystość: minimum 99%

Ważna informacja.

Jak spotęgować działanie kwasku cytrynowego i uzyskać przyjazny dla środowiska detergent a ponadto który nie będzie szkodził zdrowiu?

Połączenie kwasku cytrynowego z sodą oczyszczoną oraz boraxem pozwala nam uzyskać skuteczny detergent do

  • prania ubrań
  • wykonywania różnych prac domowych
  • odkamieniania czajnika
  • czyszczenia luster, toalet i okien
  • czyszczenia zabrudzeń oraz wielu innych.

Ponadto jest przyjazny dla środowiska i nie szkodzi zdrowiu.

Sodę oczyszczoną oraz borax znajdziecie Państwo na pozostałych naszych aukcjach

Zastosowanie w czyszczeniu:

Odkamienianie czajnika - Do czajnika należy wsypać 2 łyżeczki kwasku cytrynowego oraz 3 łyżki wody,  następnie pozostawić miksturę na 15 minut albo zagotować. Po tym czasie czajnik trzeba dokładnie wypłukać.

Czyszczenie sztućców - Z odrobiny wody oraz kwasku cytrynowego zróbmy pastę, a następnie ściereczką bądź szczoteczką do zębów wyczyśćmy problematyczne sztućce.

Czyszczenie mikrofalówki - Nic prostszego! Jedyne, co trzeba zrobić to wsypać 3 łyżeczki kwasku do miseczki nadającej się do podgrzewania, zalać do połowy wodą, zamieszać i wstawić naczynie do mikrofalówki ustawiając ją na 2 minuty. Po tym zabiegu wystarczy wytrzeć ścianki ułożenia ściereczką i gotowe.

Nabłyszczacz do naczyń - Dodaj 1 łyżeczkę kwasku do zmywarki, ale również możesz wypełnić zlew ciepłą wodą, dodaj 1-2 łyżki kwasku i wypłucz w niej naczynia. - gotowe!

Do prania ubrań - Po wsypaniu proszku dodaj jeszcze 2 łyżeczki kwasku cytrynowego. Pozwoli on na osiągnięcie lepszego zapachu, skuteczniejsze usunięcie plam a najważniejsze na zachowanie koloru. Dodawanie kwasku jest polecane szczególnie do białej odzieży.

Usuwanie zabrudzeń z dłoni - Wystarczy wysypać go na dłonie i zrobić peeling. Jego zaletą jest nie tylko usuwanie zabrudzeń, ale również brak powodowania podrażnień naskórka.

Kod : [S-1046-1000]

2020 © poleur.com·Main page·User Agreement