Main page

5x AFTER + BEFORE PŁOMIEŃ POD MOJĄ SKÓRĄ Todd Anna

(8103760789)
End Thu Jan 01 1970 00:00:00 GMT+0000 (UTC)

selkar_pl
rating: 0Todd Anna

[Zestaw] 5x After - Płomień pod moją skórą Tom 1 + Już nie wiem, kim bez ciebie jestem Tom 2 + Ocal mnie Tom 3 + Bez siebie nie przetrwamy Tom 4 + Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę Tom 5

  • Seria: After
  • Autorzy: Todd Anna
  • Oprawa: Miękka
  • Wydawnictwo: Znak
  • Liczba tomów: 5

Pakiet zawiera pięć tomów z serii „After” autorstwa Anny Todd.

  • Płomień pod moją skórą Tom 1
  • Już nie wiem, kim bez ciebie jestem Tom 2
  • Ocal mnie Tom 3
  • Bez siebie nie przetrwamy Tom 4
  • Before - Chroń mnie przed tym, czego pragnę Tom 5

Na podstawie pierwszego tomu w kinach OD 12 KWIETNIA pojawił się film.

Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.

After Płomień pod moją skórą Tom 1

Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście.

Ale spotkanie Hardina, który wydaje się jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała.

After Już nie wiem, kim bez ciebie jestem Tom 2

Kiedy wydawało się już, że ich związek wkracza na nowy poziom, Tessa dowiaduje się, co naprawdę kierowało Hardinem na początku ich znajomości. Takiego okrucieństwa Tessa nie może wybaczyć nawet jemu. Aby zapomnieć o Hardinie, rzuca się w wir pracy. Ale Hardin nie ma zamiaru się poddać…

Czy Tessa jest w stanie wybaczyć Hardinowi? I - co ważniejsze - czy Hardin jest w stanie się zmienić?

After Ocal mnie Tom 3

Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.

I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami.

Jedyną osobą, na której może polegać, jest Zed…

Czy Hardin zaakceptuje decyzję Tessy o wyjeździe?

Czy Tessa zerwie znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej?

After Bez siebie nie przetrwamy Tom 4

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze.

Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa coraz bardziej mroczną przeszłość swojej rodziny. To dla niego cios nie do zniesienia. W rozpaczy posuwa się do czegoś, czego Tessa nie jest w stanie mu wybaczyć. Dziewczyna zaczyna rozumieć, że chociaż kocha Hardina ponad wszystko, nie może z nim zostać.

Czy tak ma wyglądać koniec ich miłości? Czy Hardin będzie chciał zawalczyć o związek z Tessą, a przede wszystkim - o samego siebie?

Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę Tom 5

Życie Hardina można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Tessy, i na to, co zdarzyło się później. Wcześniej Hardin nie miał nic do stracenia.

Tylko gniew pobudzał go do działania. Nikt nie nauczył go, co to znaczy kochać. Hardin zawsze był sam. Imiona kolejnych dziewczyn zlewały mu się w jedno. Pragnął ich dotyku, ale od uczuć trzymał się z daleka. Dzięki temu życie było proste.

Tessa miała być kolejną łatwą zdobyczą. Całkiem nieźle się bawił… Dopóki szarość jej oczu nie zaczęła prześladować go w snach, a kształt ust doprowadzać do szału. Tak dobrze sobie radził, zanim popełnił błąd i pozwolił jej stać się całym światem! Obiecał sobie, że zrobi wszystko, by było tak jak dawniej.

Myślisz, że znasz wszystkie tajemnice Hardina? Ta książka to więcej, niż ci się wydaje!

HISTORIA MIŁOŚCI #HESSA Z PERSPEKTYWY HARDINA

2019 © poleur.com·Main page·User Agreement